Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hova forduljak ausztrál vizum...

Strugurel kérdése:

Hova forduljak ausztrál vizum igényléséhez!? Szemelyesen

Figyelt kérdés
Van egy ausztrál allampolgar baratom aki szivesen fogad engem es a baratnomet munkat tud adni szallast .... es jon budapestre ugy gondoltuk hogy eggyut elmegyunk csak nem tudjuk hova mik az elso lepesek hogy valaki szemelyesen elmondja nekunk ebben a szituacioban mi elonyos szamomra
2017. júl. 23. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Az uram-bátyám-sógorkomám rendszer ott nem működik.

Ha a pontrendszer szempontjainak nem felelsz meg, akkor nincs megoldás.

2017. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok nem is errol van szo :) hanem h elso lepesek
2017. júl. 23. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Meglepo modon ausztral vizum ugyeben az ausztral nagykovetseg az illetekes szerv. Hihetetlen, tudom.
2017. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ausztràl nagykövetség véglegesen bezárt budapesten ! Én is erre gondoltam leg először
2017. júl. 23. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mész a következő legközelebbihez,mondjuk Bécsbe!

De amugy ezert kar is barhova mozdulnod mert mint azt már más is irta ez nem igy műkődik hogy valaki befogad adjad a vizumot........

2017. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó tisztázni: bevándorlási vízum kell neked, nem pedig turista vízum. Az első lépés: tanulmányozd az ausztrál bevándorlási hivatal honlapját, ott minden le van írva.

Segíthet ez a honlap is:

[link]

2017. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
munkavállaloi vizummal johettek csatolod mutatod a jegyhez munkát ad egy Austrál állampolgár helyi cimre vagytok regisztrálva akkor semmi gond nincs pont alapu rendszer de ez csak nz visa aztan pr visat kéne szerezni több lépcsös nagyon nehéz odáig jutni
2018. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!