Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes-e beoltatnom magam...

Érdemes-e beoltatnom magam hepatitis A ellen, ha Dél-Koreába utazom?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy ajánlott, ugyanakkor a vírus Magyarországon is megtalálható, így itt ugyanannyi esélyem lenne elkapni, mint kint. Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek?
2019. szept. 4. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés? Ha ott is és itthon is hasznos lehet az oltás, miért ne adatnád be magadnak? 14000 Ft és 5 évig nincs gondod erre a betegségre. A teljes oltássorozat nyilván drágább, de 20 évig nem leszel beteg emiatt. Kiesel akar csak egy hétre is munkából, az máris bőven több ennél az összegnél... Azért ez egy elég jó befektetés, lássuk be.
2019. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk Ázsiába, és nem bízzuk a véletlenre.

[link]

2019. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmesz a haziorvosodhoz es felaron beadja azosszes oltast amit kersz
2019. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Én nem oltattam be magam amikor Koreába mentem, semmi bajom nen lett :) De ha te szeretnél biztosra menni akkor nyugodtan
2019. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg nem kell mivel nem szerepel kötelező oltásnak Koreában ha oda utazol

+ Korea utcai nagyon tiszták a kosztól nem kapsz el semmi fertőzést vagy egyebet

Max egy kis gyomor rontásod lesz a sok fűszeres kajátol

2019. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!