Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Klíma ellen hogy tudok védekez...

Klíma ellen hogy tudok védekezni hosszú buszúton?

Figyelt kérdés
Tudom,hajtsam más irányba vagy kapcsoljam ki, de ezenfelül? Vigyek pulcsit, fejemet hogy tudom védeni? Sajnos beteg vagyok és a doki mondta hogy ne nagyon érjen klíma

2019. júl. 31. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pulóver, sapka, sál, de ne csodálkozz ha nem néznek majd 100-asnak.
2019. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy vékony kalap vagy baseball sapka, usánka azért nem kell:) meg persze kapcsold le a sajátodat.
2019. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm második
2019. júl. 31. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

A legnagyobb nyári melegben utazva, nyári ruhában, papucsban is viszek magammal a táskámban egy vékony zoknit (lábról könnyen felfázom) és egy kendőt a vállamra illetve a nyakamra.

Leszállás előtt persze leveszem. IC is néha túl van hűtve és a fúvókát sem tudom ott elirányítani.


Ha férfi vagy, akkor is arról gondoskodj, hogy a talpad, vállad, nyakad ne hűljön át. Pl vinnék egy nagyon vékony, pamut hosszú ujjú felsőt, amit be lehet kicsire hajtogatni a hátizsákba és a válladra-nyakadra terítheted. Baseball sapka sem nézne ki bután.

2019. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább a fülgyulladástól tartok,a torkom kész van sajnos.
2019. júl. 31. 22:24
 6/8 anonim válasza:
100%

én általában kapucnis pulcsiban megyek, abban meg egyszerű, igaz buszozni csak síelésnél szoktam, aminél indokolt is a pulcsi.

nyáron neccesebb lenne, akkor valami lenge sapka, esetleg magasitott nyakpárnát használnék, amire rátudsz dőlni, elfordítva a fejed. ilyenkor talán érdemes a benti ülést választanod, ott az ablakhoz is tudod hajtani a fejed.

Vagy ha alvás is a cél, akkor füldugó

2019. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent!
2019. júl. 31. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A feleségem rendszeresen hord magánál vattát, ilyenkor tesz a fülébe.
2019. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!