Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Katarban, Dohában magyar...

Katarban, Dohában magyar idegenvezető dolgozik?

Figyelt kérdés

Nevet és elérhetőséget tud valaki?


Köszi!



2019. nov. 16. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy dolgozna ott, pedig voltam már többször, és sosem találtunk. Igaz a negyedik után már nem is kerestük. Angolul elég jól lehet boldogulni.
2019. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Doháért külön útra kelni amúgy elég nagy öngól. Nem rossz város, de egyrészt jó drága, másrészt abszolúte látszik, hogy az egész egy semmirevaló halászfalu volt nem is túl rég és amint elfogy az olaj, ide is fog visszafejlődni. Akkor menjetek, ha van egy hosszú átszállás Katarban, 6-8 óra simán elég a városra.
2019. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
@3 Nem olajból? A gazdaság kétharmadát meg az export nagyjából 90%-át teszik ki a szénhidrogének, de ahogy gondolod. A városra azért írtam, hogy kevés idő is elég rá, mert szerintem kevés idő is elég rá.
2021. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!