Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan kell vízumot kérni?

Vanitas kérdése:

Hogyan kell vízumot kérni?

Figyelt kérdés
Milyen főbb lépései vannak? Elsősorban azok válaszára lennék kíváncsi utaztak már főleg Ázsiába.Normál esetben mennyibe kerül. milyen hosszúságú ra lehet kapni?

2020. jan. 14. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez meg a harmadik, ugyanott:

[link]

2020. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Telejes változóak a vízumok. A nagykövetségen igényled meg, vagy online, de akkor is a nagykövetségen veszed át, bár van hogy kinyomatatod és csak belerakod az útlevélbe. Thaiföldön meg egy csomó kelet-ázsiai országban van visa at arrival, sokan nem is tudják, hogy vízom kell ezen országokba, mert annyira egyszerű észre sem veszik.


Más országok, pl Pakisztán, inkább csak elszedi a pénzed, és nem ad lófszt se.


Talán 5 és 30 ezer között vannak. Egy hét, harminc nap, neked kell beírnod többnyire, bár gyakran van egy limit.


Én a magyar külügy honlapjával szoktam kezdeni, elég béna, de magyarul van. Aztán az adott ország nagykövetsége vagy minisztériumának oldala.


Minden ország vízumáról van wikipédai cikk angolul, én az is el szoktam olvasni nyitásnak. Aztán jöhetnek az angol nyelvű blogok, esetleg UK honlapok.


A vízumok és a határőrök, amúgy még a rendőröknél is undorítobbak.

2020. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!