Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan jutok el Balira?

Hogyan jutok el Balira?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer utaztam repülővel Londonba,nincs sok tapasztalatom ebben.

Nehézkes a kijutás Balira? Körülbelül két főre mennyibe kerül? Hányszor kell átszállni? Komplikált? Hol érdekes szállást foglalni,illetve el látogatni ? Mennyi költőpénz szükséges? 10 nap elég abból a csodás helyből ? Tippek,tanácsok? Mennyivel előre kezdjük az intézkedést?

Mindent meghallgatok.

Év végén szeretnénk utazni.


2020. jan. 16. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Van párom köszönöm,közösen szeretnénk rá spórolni a 4. Évfordulónkra
2020. jan. 16. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sorban:

-Nem nehéz.

-A repjegy ára változó, nekem eddig a legolcsóbb jegy oda-oda vissza 170ezer körül volt ha jól emlékszem.

-Átszállás 1 vagy 2. A második opció olcsóbb viszont kétszer hosszabb eljutni Balira. (Nem javaslom)

-nem komplikált.

-szállást foglalni millió helyen lehet, függ a penztarcadtol és az igényeiről. Mi voltunk 6000Ft/éjszaka helyen, és 60000/éjszakás villában is. Látnivaló rengeteg van.

-költőpénz szinten az igényeidtől függ, illetve hogy mennyire hagyod magad lehúzni. :)

-ha 10 nap nem elég, nem akarsz majd haza menni. :) Ha belefér akkor én a helyedben atugranék Jogjakartába is 2 napra legalább.


Gyorsan ennyi, holnap jobban lesz időm írni, addig ha van bármi kérdésed írj nyugodtan.


Ja, és ha elkezdenek itt jönni neked azzal hogy Bali az ugyan sz*r turistagettó akkor azzal ne nagyon foglalkozz. :)


Kedvcsinálónak néhány videóm baliról:

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!!!!!!!
2020. jan. 24. 01:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyönyörű!!!!
2020. jan. 24. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!