Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában és Kínában miket...

Indiában és Kínában miket tanulnál, miket sajátítanál el, illetve hol kezdenéd, ha lenne tíz szabad (mindentől mentes) hónapod (de nem több)?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Yoga, valamilyen harcművészet, masszázs, vagy keresnél egy yogit? Más egyéb?
2020. febr. 22. 14:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor se mennék Indiába ha fizetnének. Kína az már érdekesebb (nem a városok, a természet), de ha valamit meg akarnék tanulni biztos nem utaznék oda és költeném egy jó tanár által tartott tanfolyam 10szeresét az útra, szállásra, az ott-tartzkodásra.

Aki oda akar menni, az tudja is, hogy mit akar ott tanulni, mi az amit sehol máshol nem lehet olyan jól megtanulni, mint Indiában vagy Kínában.

2020. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bejárnám a két országot. NEM szokásos "turista-üzemmódban".

Persze előre kinézném, kb. hova akarok menni, miket akarok látni, de nem lenne kőbe vésve minden részlet.

2020. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy utolsó írta. Nem tanulnék, hanem bejárnám az orgászot, és amit tudnék az alatt a 10 hónapban tanulnám a nyelvet
2020. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokan mennek mind Indiába, mind Kínába elsajátítani ezt-azt.


Erre kérdeztem rá, hogy az országjárás mellett ki mit szeretne (vagy tudna egyáltalán) tíz hónap alatt elsajátítani? Ha erre nincs válasz, akkor arra senki nem kíváncsi, hogy bárki leírjon egy nem-et. Nem ez volt sem a kérdés, sem nem jutok vele előbbre.

2020. febr. 22. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a #3-as és a #4-es válaszoló írta, én is arra gondoltam rögtön, hogy nem telepednék le valahova, meg nem tanulnék a klasszikus értelemben valamit, hanem inkább bejárnám az egész országot ennyi idő alatt. Ugyan Kínának egy jó részét láttam már, de nyilván egy csomó mindent nem, komplett régiók kimaradtak így is teljesen.
2020. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyértelműen kung-fut tanulnék és sokat kirándulnék+végigkóstolnek minden jó kaját Kínában. Indiában is kaja+kirándulás. Sovány vagyok fel kéne szedjek jo par kilot.
2020. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!