Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy mindentől...

Miért van az hogy mindentől féllek?

Figyelt kérdés
folyton állandóan féllek pluszban rossz gondolataim vannak. állandópan úgy érzem hogy meghaltam és a pokolba jutottam lehetséges ilyen? Emberek eggyáltalán honan tudjátok hogy nincs a halál után élet és mi lesz az önygilkosokkal mert úgy érzem magam hogy én meghaltam vagy öngyilkos lettem és a pokolba jutottam ? lehet ilyen nem látok abszolútt emberi arcokat a múltban bár saját káromnak köszönhetően csomó rosszon tul mentem annyir sok fájdalom ért és folytom bennem van ez a feszültség ez a sztesz ami generál engem tarkom és fejem teteje majd szét szokott menni és a libidóm is a padlón van 28 éves leszek se barátnőm se munkahelyen még nem volt állandóan úgy érzem üldöznek mint ha elakarnának kapni este abszolútt nem merek kimenni a lakásból volt olyan régen hogy magam sem mertem otthon maradni sajnos ! Hogyan élejk tovább legyek önygilkos???? legszívesebben magamba döfnék egy 10 ampulla tesztoszteront lehet hogy az segítene mert ugy érzem orálisan amit szedek az már nem is használ szerintem ! Ezenkívül mint ha egy másik dimenzióban lenne egy ilyen pokolszerűebn mert a facebokon se jönnek ki a dolgok ugy ahogy kellen és a híradóban is csak a gonoszágok igen kimerem jelenteni pokolban is van élet és a pokol nem tudatálapot csak hanem valóságos fizikai valóság egy hely egy szvére és egy provinacia szerintem csak ugy tujdák menni vissza a túlvilágra ha kiásnám a amacskámat amit ki kelen venni mert egy könyv végett dögl=ott meg tehát írtam valmit a könyvbe a wc ből kijött egy szelklem és amíg nem voltunk otthon anyámmal addig megtörtént tehát szellem végzett vele és a rómaiak is mondták mennyi démon van wc így gondolom az végett mert írtam bele tehát a könyvbe vaLMIT na már most ha kitörlöm akkor ez nem létezik és kit´=oröltem és nem mertem átmenni pedig átmentem az alagúton és nem mertem kihozni pedig ki kelett volan hoznoma a mcskámat !!! ez nagyon bánt engem akkor vissza tudnák jutni a tulvilágra !!

2020. jan. 24. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
JAH SAJNOS
2020. jan. 24. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

"úgy érzem hogy meghaltam és a pokolba jutottam"

Bármit érzel is, azért tudni tudjál róla, hogy élsz. :)


"honan tudjátok hogy nincs a halál után élet"

Ki mondta, hogy nincs? Van.


"és mi lesz az önygilkosokkal"

Ami a többiekkel.


"úgy érzem magam hogy én meghaltam vagy öngyilkos lettem és a pokolba jutottam"

De közben tudsz róla, hogy ez csak egy hamis érzés, ugye?


"nem látok abszolútt emberi arcokat a múltban"

Ne a múlttal foglalkozz, hanem a jelennel meg a jövővel.


"bár saját káromnak köszönhetően csomó rosszon tul mentem annyir sok fájdalom ért és folytom bennem van ez a feszültség ez a sztesz ami generál engem tarkom és fejem teteje majd szét szokott menni"

Fordulj orvoshoz vagy pszichológushoz, mert mégsem vagy még túl rajta.


"a libidóm is a padlón van 28 éves leszek se barátnőm"

Ha úgysincs barátnőd, akkor ne aggódj a libidód miatt.


"se munkahelyen még nem volt"

Akkor keress végre egyet.


"állandóan úgy érzem üldöznek mint ha elakarnának kapni este abszolútt nem merek kimenni a lakásból"

Fordulj pszichológushoz!


"Hogyan élejk tovább"

Úgy, hogy segítséget kérsz a problémáid megoldásához. Ezért vannak az orvosok, a pszichológusok - meg a család, a barátok, ismerősök.


"amit szedek az már nem is használ"

Hagyd abba, ne szedjél semmit, csak azt, amit orvos ír fel!


"a facebokon se jönnek ki a dolgok ugy ahogy kellen"

Töröld a profilodat!


"a híradóban is csak a gonoszágok"

Ne nézd!

2020. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
JAJ éRTLEK éN CSAK AZ A BAJ JELENBEN NEM LáTOK EMBERI ARCOKAT tehát nézek valamilyen képet és nem látok emberi arcokat és a az baj hát igen a halál után élet tehát azt szeretném tudni mivel akit megölnek az fel is jelentheti akkor másikat akkor hogy hogy nem nyomoznak utána például valkit megölök akkor feljelentem az illetőt akkor hogy lenne a halál után valmi ez még mindig nm világos önygilkosok tényleg a pokolba jutnak??
2020. jan. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!