Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vietnamban nehéz elhelyezkedni?

Vietnamban nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ott élni, szóval bármilyen tanácsnak vagy tapasztalatnak nagyon örülnék.
2020. márc. 19. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kapsz munkavállalási engedélyt. Amúgy voltál már Vietnamban? Mert én igen, többször is. Iszonyú a szegénység, a munkanélköliség. Arról nem is beszélve, hogy bár a turistákból élnek, de borzalmasan lenézik a fehéreket. Be se fogadnának. Turistaként elviselnek, de hogy te is ott koldulj azt már nem.
2020. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@1 Vietnámon kívül hol voltál a térségben? Szingapúrt, Malajziát meg Thaiföldet leszámítva simán a gazdag országok közé tartozik helyi viszonylatban, működőképes infrastruktúrával és imádnivaló helyiekkel. Hónapokat töltöttem kint, az egyetlen ország Mianmar mellett ahol konkrétan nulla rossz tapasztalatom volt az emberekkel.

A kérdésre is válaszolva: angoltanárt mindig keresnek, európaiként elég könnyű elég sokat (1000+ USD ami hely viszonylatban rengeteg) keresni.

2020. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Időpont ma 09:50


Voltam több országban, általad felsoroltakban is voltam, de voltam Banglades, Nepál, Bhután, Laosz, Kína.

Igen angol tanárokat keresnek szinte mindegyik ázsiai országokban, de diplomát elvárják. Mindegy milyen diploma, de diploma legyen. Egy kedves barátom Thaiföldön él angol tanárként dolgozik vegyészmérnöki diplomával. Unokahúgom Kambodzsában él szintén angol tanárként Ovópedagógus diplomával. Bárhol jártam ázsiai országokban )és nem csak turisztikai helyeken) Vietnam volt nekem az amelyik a legszegényebb, legszerencsétlenebb országnak tűnt. SZinte ma is látni a vietnami hávorú keserves nyomait.

2020. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyaníthatóan úgy senki nem tud angolt tanítani, ha nem beszéli az adott ország nyelvét is.
2020. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
@4 Ezekben az országokban általában van egy tanársegéd, aki anyanyelvi a helyi nyelven és valamennyire beszéli az angolt.
2020. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!