Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Oroszországban hogyan viselked...

Oroszországban hogyan viselkednek az európai turistával?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Tavaly ősszel voltam Moszkvában és Péterváron. Teljesen barátságosak és szegítőkészek voltak. Ugyan volt tolmácsom, de a legtöbb helyen angolul is lehetett boldogulni.

Csak a kínai turista csoportokat kell elkerülni, mert azok olyanok, mint a megvadult bölénycsorda.

2020. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A szláv népekkel általában csak jó tapasztalatom van, ha nem várod el a nyugati típusú cukiskodást és elfogadod, hogy az általános modor nyersebb és direktebb. Magyarként szerintem könnyű megtalálni a közös hangot.


A kínaiakat meg szerintem addig nem érti az ember, amíg nem járt Kínában. Ők is halál jófejek tudnak lenni, csak ott egyszerűen nem létezik olyan, hogy személyes tér, a hangoskodás meg a lökdösődés abszolúte nem számít bunkóságnak. Egyszerűen más kultúra.

2020. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok szeretik az európaikat, kisebb csodálattal viszonyulnak hozzájuk, mint régen a szocializmus idején a magyarok is az amerikaiakhoz :D
2020. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Turistákhoz mindenhol jól viszonyulnak szóval nem kell félni :D
2020. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom az előttem lévőkhöz.

Mi Novosibirsk-ben és Vladivostokban voltunk 2013-ban.


Nekünk jobban tetszett Vladivostok, de ez csak személyes tapasztalat, ott voltak kedvesebbek az emberek.

2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Turistaként sehol nem lesz semmi baj

Nem buták az emberek

Turista egyenlő sok pénz

2020. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!