Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata, élménye a transzszibériai vasútról?

Figyelt kérdés
Nyáron tervezünk 1-2 ismerőssel végigutazni ez a vasútvonalat Moszkvától Vlagyivosztokig, esetleg van olyan, aki volt már ezen vagy egy részén vagy azon a vidéken, vagy egyátalán Oroszországban, milyen tapasztalatokat, információkat, jó tanácsokat tudna ajánlani, mondani? Előre is köszi.

2017. febr. 18. 13:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem voltam még Oroszországban de nagy álmom, hogy egyszer eljussak oda és szeretnék egyszer a Transzszibériai expresszel utazni. Annyit tudok róla, amennyit olvastam róla. Sok időzónán megy keresztül, ám a vonaton a moszkvai idő szerint élnek. Van pl olyan, hogy az éjszaka közepén reggeliznek. Aztán a vasúton a menü majdnem mindig céklaleves és hal. Az állomásokon lehet venni az árusoktól dolgokat ha valami kell.

Vigyél meleg és nyári ruhát egyaránt, tudod, Szibéria, meg minden.


A vonaton vannak ágyas kabinok, a fürdésről sokat nem tudok, valahogy csak megoldják. Van a vonaton rádió, ha unatkozna az ember. Szép táj, sok fenyő és nyírfa, minden ami orosz.


Remélem segíthettem, most ennyi jutott eszembe. Sok szerencsét és jó utat! :)

2017. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. febr. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!