Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Közel-Keleten voltál már?Melyi...

Közel-Keleten voltál már?Melyik országban?Milyen volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 23:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Thaiföld, Japán, Kambodzsa, Vietnam, Kína, ezeken voltam. Csodés volt. Thaiföld a ledvencem, oda mindig megyünk.
2020. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Jordánia, király volt:)!
2020. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Egyiptomban, főleg Kairóban, imádtam.
2020. jún. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ne bántsátok már egyest,most ilyen mindenkivel volt már,hogy véletlen benézett egy kérdést...köszönöm neki is mert Ázsia azon része is érdekel


Angliát én pl nem egyszer olvasom Angolának...

2020. jún. 29. 02:39
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es Kairóban tömegközlekedéssel is mentél?
2020. jún. 29. 02:40
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban és az Egyesült Arab Emirátusokban voltam már. Mindkettő egy jó emlék és kulturális értelemben rendkívül izgalmas is.
2020. jún. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Itt azt sem tudkak melyik a kozel kelet sem Thaifold sem Egyiptom nem kozel kelet.
2020. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, csak a buszt próbáltam ki, de legközelebb a metrót is szeretném. Nekem élmény a tömegközlekedés más városokban :)
2020. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

9-es busz milyen volt?

Nem voltak ellenségesek?

2020. jún. 29. 14:41
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút aranyosak voltak. Reptérről mentem be a Tahrír térig. Kicsit nehéz volt megtalálni, mert a buszvégen nincs kiírva semmi, és nehéz olyan embert találni, aki tud angolul (buszra ki van írva, de gyorsan változik rajta a kiírás, én meg csak lassan olvasok arabul). Kalauz van minden buszon, nála lehet fizetni, ha 2 helyet foglalsz a táskáddal, akkor két helyet fizetsz, de onnantól a kalauz védi is a plusz helyedet ötszáz felszállóval szemben is. Én a kalauzt kértem meg, hogy szóljon, ha odaérünk. Különböző nemű mellé ne ülj, azt csak akkor szokták, ha családtagok.
2020. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!