Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan elhetek thaifoldon?

Hogyan elhetek thaifoldon?

Figyelt kérdés

Ket evet eltem kint. Sajnos nem kaptam munkavalalasit.. Milyen mas megoldasok vannak? Kint akarok elni.

Ez az almom

Kerlek segitsetek

Angolul anyanyelvi szinten beszelek de nincs diplomam



2020. júl. 27. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha anyanyelvi szinten akkor angoltanar, bar nagy lesz a konkurencia.
2020. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én sem értem

Ha tényleg az angol az anyanyelved akkor angoltanár,hatalmas a kereslet rá Ázsiában

Nekem nem egy ismerősöm volt Ázsiában úgy

2020. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
56%

"Ket evet eltem kint. "


És két év alatt ott élve,mindent testközelböl tapasztalva nem sikerült rájönnöd milyen "más" megoldások vannak........

2020. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tanitottam angolul de mivel nincsen diplomam nem kaptam meg a workpermitemet..

Es kenytelen voltam haza jonni mivel illegalisan nem akartam kint tanitani papirok nelkul

2020. júl. 28. 09:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel kulfoldi mas munkat nagyon nem vallalhat..
2020. júl. 28. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem azért, de hogy tudtál kinn maradni legálisan, ha nem volt munkavállalási vízumod 2 évig? Tudtommal a tourist visa 60 nap maximum.

Vagy elmentél 1-1 hétre más országba addig?


Amúgy ha anyanyelvi szinten beszéled az angolt, szerintem ne itt kérdezősködj, mert az átlag magyarnak fingja sincs erről. Esetleg reddit-en próbálkozz.

2020. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez csak egy ötlet, menj hozzá valakihez papiron legyetek házason, csak egy tipp ...
2020. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem el hogy 2év alatt legalább alap szinten nem tanultad meg a nyelvet. Mármint én sem beszélem, csak meg akarom tanulni és elég nehéznek tűnik de 2év alatt úgy hogy ott élsz minimum egy alap vagy esetleg középszinten szerintem simán meg lehetne tanulni ha foglalkoztál volna vele. Onnantól meg valamilyen munkát már csak kapnál és ha esetleg nem is a legjobbat de közben tudnád tovább tanulni a nyelvet hogy meglegyen egy felsőfokú nyelvvizsga és onnantól meg már szerintem bármilyen munkát megkapnál (úgy értem hogy amihez van végzettséged) Ha tudsz angolul az meg főleg jó mivel angol-thai nyelvkönyvből azért van választék, magyarul meg alig pár ilyenről tudok és Magyarországon én még thai nyelviskolával se találkoztam max magántanár szóval ha van időd munka mellett akkor a nyelviskola/tanár is egy jó ötlet lehet.
2020. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!