Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz kell reálisan a...

Mennyi pénz kell reálisan a következőkhöz?

Figyelt kérdés

1. Nyaralás 10 napig a fülöp-szigeteken, 4*-os szállodában

2. Nyaralás 5 napig a fülöp-szigeteken, majd 5 napig vietnámban, 4*-os szállodában

3. nyaralás 5 napig a fülöp-szigeteken, majd 5 napig vietnámban, majd 5 napig thaiföldön 4*os szállodában.



Illetve, ha van ötletetek leírhatjátok, hogy ti hogy terveznétek egy ázsiai nyaralást, illetve mennyiből



2020. aug. 1. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs értelme, ilyen távolságra nem 5 napokra megyünk. 15 nap az egyik országban már nagyjából oké, de még abban is sok a holtidő.
2020. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és az első opció?
2020. aug. 1. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Az úgy néz ki, hogy mondjuk délután 4-kor indulás Ferihegyről. Ez aug 1. Átszállás Dubajban, Dohában, Isztambulban, majdnem mindegy is. Mire odaérsz aug 2. késő este van helyi idő szerint. A következő nap jetlaggel kóválygás, az első tényleg használható nap aug 4. gyors lelépsz Manilából, mert elég rossz hely, egy fél nap elmegy arra, hogy repülsz még egyet, este már van valami értelmes program 5-6-7-8 kis tengerparton pihi plusz 2 nap ilyen-olyan kirándulás, de mondjuk Cebun vagy Boracayon kívül semmit nem láttál. 9-én délután vissza Manilába 10-én reggel indulás haza. 10-én érkezés (hazafele nyersz az időzónákkal). Nagyon max 5-6 napod volt tényleg használható. A kérdés, hogy ezért érdemes-e repülni 2x20-24 órát 200k körüli átlag repjegyárral. Szerintem nem.
2020. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

értem, akkor egy két hét lenne igazából az ideálisabb + oda és hazaút 1-1 nap?


Pénzben szerinted ez egy 500-600k-ból kihozható?

2020. aug. 1. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen messze 1 honap.
2020. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos 1 hónapom utazgatni, max ilyen 2 hetek.
2020. aug. 1. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
@4 Nagyon simán, Vietnámban napi 10k elég szállással együtt, ha nagyon sokat akarsz kirándulni vagy végig szeretnél privát sofőrt, akkor mondjuk napi 16-20k, de akkor már tényleg azt csinálsz, amit akarsz.
2020. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És a Fülöp-szigeteken is elég lenne?
2020. aug. 1. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:
@8 Persze, nézegess szállásokat. Amire figyelj, hogy mikor van monszun, annyira nem szórakoztató 38 fokban és szakadó esőben nyaralni.
2020. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre ne tervezz semmit, mert nem tudni semmit miként lesz egyáltalán a Covid után az élet, mik lesznek a szabályozások, stb.

Erre rátesz még egy lapáttal az, hogy puskaporos hordó lassan egész Ázsia, amiatt, hogy Taiwan mögé lassan beáll több ázsiai ország is, akik mindenáron bíróság elé akarják rángatni Kínát, amiért hagyta elterjedni a Covidot az egész világon a saját anyagai érdekei miatt.

2020. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!