Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mekka határában ellenőrzik,...

Mekka határában ellenőrzik, nem akarnak-e hitetlenek a városba bemenni? Hogy lehet bejutni oda?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 21:12
 1/7 anonim válasza:
81%
Filmajánló: Hologram a királynak
2020. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar kiderül, ha odamész egy magyar útlevéllel, turistavízummal és mondjuk a “hány alappillére van az iszlámnak?” kérdésre bemondod, hogy nyolc. Persze innen még menthetsz egy szépet, ha az imámod írt neked egy hiteles igazolást arról, hogy “igaz hitre tértél”.
2020. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szúrópróba szerűen ellenőrzik.
2020. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ellenőrzik hogy körül vagy-e metélve
2020. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mire jok a primitiv kerdesek3
2020. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 és *mi* az, amit ellenőriznek? Létezik papír arról, hogy mi a vallásod? Én még Magyarországon sem hordok papírt arról, hogy katolikus vagyok, mert nincsen nálam ilyen (itthon a fiókban tartva sem)! Nekik talán lenne ilyen? De tuti ők se hordják állandóan! 1,5 évvel ezelőtt Marokkóban jártam, ott az van, hogy nem mehetnek a mecsetekbe a nem-muszlimok, ez alól az egyetlen kivétel az ország legnagyobb mecsetje Casablancában. A többi mecsetbe csak muszlim mehet, ugyanakkor egyáltalán nem láttam (mikor az utcán voltam egyhez közel), hogy buzgón „okmányellenőriznének” a kapuban...🤔
2021. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Az iszlámnak ugyanúgy, mint a kereszténységnek vannak alaptételei. Ha nem tudod a tízparancsolatot akkor nem vagy keresztény. Ez megvan az iszlámnál is.
2021. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!