Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indokína országaiban (Vietnám...

Indokína országaiban (Vietnám és Malajzia elsősorban) vannak olyan hangulatos csodás városok/falvak, mint Olaszországban, vagy Franciaországban? Azaz van bőven látnivaló? Tengerpartok szépsége ezen államokban milyen? 1 főre 1 hónap mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Nem kell semmiből sem négy, sem öt csillagos ellátás.


Közepes színvonal mindenből elég, egyáltalán nem igénylem a luxust, csak a tisztaságot.



2020. dec. 16. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A ketto kozul Vietnamban tobb van mint Malajziaban. Nekem Malajzia nem jott be annyira. De az egesz regio erdekes egyedi. 1 honap egy fore 600-700 E forint es akkor mindent latsz es nem szalonna es koobaszon kell elned.
2020. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Indokínát hogy a pöcsbe lehetne összehasonlítani Olaszországgal vagy Franciaországgal? Ilyet egy 10 éves gyerek nem kérdez.
2020. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
7 éves vagyok.
2020. dec. 17. 09:34
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor csak a te begyepesedett, az átlag merevtől eltérően gondolkodni képtelen kis buksicskádnak: Olaszország, Franciaország városai tele vannak hangulatosabbnál hangulatosabb érdekes szép épületekkel. A kérdésben az látható, hogy ilyen falvak, városok vannak-e Indokínában, kis kötekedő. :DD
2020. dec. 17. 09:38
 5/11 A kérdező kommentje:

Szívesen! ;)


De ha lehet, akik majd ezután válaszolnak: mostantól csak a kérdésre! Semmi más engem és másokat egyáltalán nem érdekel!

2020. dec. 17. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: nincsenek.
2020. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az szívás. Így jártam. Akkor már egyedül csupán azt tudom elképzelni, hogy jóformán csak a napsütéses órák száma (plusz viszonylagos olcsóság) miatt mennek oda Európaiak.
2020. dec. 17. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

@7 Nem csak azért. Egyrészt Vietnám nem csak viszonylagosan olcsó, hanem magyar pénztárcához mérve is nagyon-nagyon jó ár/érték arányú hely. Vannak remek falusi nyaralóhelyek mindkét országban, viszont azt meg kell érteni, hogy amíg Európa gazdagodott a kirabolt gyarmatokból és festői kis falvakat építtetett magának az arisztokrácia például Dél-Franciaországban, addig mind Malajzia, mind Vietnám a kirabolt országok közé tartozik, így ezekre a helyekre nem jutott annyi pénz. Ez nem azt jelenti, hogy ne érezhetnéd magad szuperül, meg le lenne temérdek természeti látnivaló, gyönyörű partokkal kombinálva, de építészetben jellemzően inkább a nagyobb városok erősek.


Amit írtál, Vietnámban a repjegyen felül akár 150-250k közötti összegből megoldható simán, úgy hogy soha nem főzöl magadra és max csak vizet veszel boltban, de Malajziában is a elég a dupljája, viszont ha tervezel alkoholizálni is, akkor azt max duty free szigeteken érdemes, a legegyszerűbb Langkawit megcélozni.

2020. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sem Vietnamnak, sem Malajziának (ami amúgy nem Indokína már) nincs olaszos vagy franciás hangulata. Ilyet kár várni tőle, de nem is azért megyünk oda :)
2020. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "napsütéses órák száma"-rész pedig ott bukik meg, hogy Malajziában klasszikus esőerdei éghajlat van, tehát nagy eséllyel futsz bele mindennapos esőbe, ultramagas páratartalomba és felhős égbe.
2020. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!