Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India és Nepál (de főképp...

India és Nepál (de főképp India) csupán közepes színvonalon néhány hónapig ott élve van olyan olcsó, mint Vietnám? Havi 200-300 eFt elég lenne mindenre? Szállás, napi szintű étterem- és teázó-látogatás, belépőjegyek, közlekedés? Még egy kérdés alább!

Figyelt kérdés

Hogyan tekintenek a fehér bőrű európai férfira? Van olyan szintű idegengyűlölet, mint fekete Afrika bizonyos államaiban, illetve van olyan veszélyes, mint Brazília, vagy Mexikó?


Le ne írja valami hyperképességű a magától értetődőt a járvánnyal időszakával kapcsolatban. Az evidenst nem kell senkinek a kérdésében feltüntetnie, mégis szembeszökő marad.



2020. dec. 22. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Ausztráliában szulettem, ott is eltem 24 eves koromig.

Mikor bemutatkozok, egyik népnél sem tapasztaltam idegengyűlölet et.

Szerintem Románia délies nép velük nagyon könnyű megbarátkozni,mint spanyoloknál vagy az olaszoknál.

Nagyon sok magyar barátom van, és állítom, ha egyszer sikerül jó barátságot kialakítani,akkor életed végéig barátod lesz.

De ezt csak én tapasztalatom.(Ha elírtam valamit, kérlek szólj, így is segítséget kellett kérnem.)



Boldog Karácsonyt!

2020. dec. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az indiai társadalom nagyon befogadó. az az összeg bőven elég neked havonta Delhi ben hogy berelj lakást. Nem árt az angol tudás meg hindi szavak ismerete sem . Ha nyitott vagy akkor meglátod az emberek szemében a mosolyt
2021. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!