Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India és Nepál (de főképp...

India és Nepál (de főképp India) csupán közepes színvonalon néhány hónapig ott élve van olyan olcsó, mint Vietnám? Havi 200-300 eFt elég lenne mindenre? Szállás, napi szintű étterem- és teázó-látogatás, belépőjegyek, közlekedés? Még egy kérdés alább!

Figyelt kérdés

Hogyan tekintenek a fehér bőrű európai férfira? Van olyan szintű idegengyűlölet, mint fekete Afrika bizonyos államaiban, illetve van olyan veszélyes, mint Brazília, vagy Mexikó?


Le ne írja valami hyperképességű a magától értetődőt a járvánnyal időszakával kapcsolatban. Az evidenst nem kell senkinek a kérdésében feltüntetnie, mégis szembeszökő marad.



2020. dec. 22. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Testvérem, te alapvetően hihetetlen ostobaságot tanusítottál nem csak alapvető utazási kérdésekben, de ugyanazon kérdésben azt is bemutattad, hogy rossz iskolába jártál és még guglizni is képtelen vagy.

Igazad van, hogy az utazás mindenki előtt szabad, és most kivételessen jogosan toppanthatsz is egyet, de ezzel a mentalitással a repülőtérig nem jutsz el.

Egyébként tényleg sok sikert t oppantásodhoz :)

2020. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Te akkora megmosolyognivalóan szerencsétlen teljesen átlátszó troll-kezdemény vagy, hogy az olyanok, mint én (tehát a sokat látott gyakorizók túlnyomó többsége), csak nevetni tudunk rajtad! :DD Senki (vajon fel tudja fogni a kicsiny buksikád?) senki nem fog egy ilyen gyermeteg átlátszó trollkodásra rámozdulni. :))

Esetleg próbálkozz másokkal, azokat talán majd a távoli jövőben sikerül is egyszer palira venned. De te itt ma még egy ilyen infantilis flame-war-t sem tudtál összehozni. ;)

Így jártál, szervusz! :DD

2020. dec. 22. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Indiaban, a reinkarnacio hite miatt, mindenki nagyon kedves es elfogado. A TE stilusod meg Magyarorszagon is csak a legprolibb emberek kozott elfogadott.
2020. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Voltam par orszagban de en meg sehol nem talalkoztam idegengyuloettel csak itt magyarorszagon.

India es Nepal sokkal olcsobb mint Vietnam

Braziliaban nem voltam vahyis csak a vizesesnel, Mexiko meg nem veszelyes altalaban.

Nepal abszolut biztonsagos es Indiavap sincs gond. Azsia orszagok alapvetoen biztonsagosakbes az emberek kedvesek, nem idegengyulolok, mondom azok csak a magyarok.

2020. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Es igen eleg lenne jo kozepes szinvonalon mindket orszagban.
2020. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően Ázsiában kedvesek. Nincs nagy idegengyűlölet
2020. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezt mondtam neki hármas, egy ekkora rohadék troll-kezdeménnyel normális emberek (mint mi, akik utána írtunk) nem fognak semmit sem kezdeni. ;) Nevetséges hülyékkel nem is lehet! :DD
2020. dec. 22. 17:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Többiek: köszönöm szépen! Főleg neked négyes! ;)
2020. dec. 22. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
#4 akkor nem jártál még Kelet-Európában
2020. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. valoban nem jartam kelet europaban, kiveve Romania ott sem volt idegengyulolet, romanok lakta teruleten sem.
2020. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!