Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egyesült Arab Emírségekhez...

Egyesült Arab Emírségekhez kitudok menni ha Moderna vakcinát kaptam?

Figyelt kérdés

Wikipédiában láttam, hogy Sinopharm (kínai) az fully authorized & COVAX eligible , a Szputnyik meg a Pfizer úgyszintén elfogadják, de a Modernát nem...Én nekem nyárra van repülőjegyem Abu Dhabira, de most láttam hogy Modernát nem fogadják el. [link]


Mit tegyek, hogy kimehessek?



2021. ápr. 27. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ha nyáron nem mehetsz, annak inkább adj hálát, én szeretem a meleget, de egyszer amikor üzleti úton kellett Dubajba mennem júniusban, akkor elég közel voltam ahhoz, hogy napi egynél többször kapjak napszúrást. Napon simán 50+ fok van.
2021. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy az Emírségek eddig se kért semmit egy negatív PCR-teszten kívül, nem nagyon értem mi itt a gond.


Egyrészt az utazásig kiderülhet, hogy mi a Moderna státusza (tipp: ne a wikipediát tekintsd a mindentudó forrásnak, hanem nézz utána a kormányzati turisztikai oldalakon), de legrosszabb esetben csináltatsz itthon egy 72 óránál nem régebbi tesztet és csók.

2021. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem fogadják el, mert még a WHO sem adott ki rá engedélyt. Én is meglepődtem, de így van, a WHO eddig a Pfizert, AstraZenecát, Johnson&Johnsont meg talán a Sinopharmot fogadta el, a Modernát most vizsgálják. Szerintem napokon vagy heteken belül el fogják fogadni, hiszen a fejlett világban rengeteg helyen oltanak vele, és eddig nem merült fel semmi probléma vele kapcsolatban (szemben az AstraZenecával, vagy a Johnson&Johnsonnal).
2021. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Modernat elfogadjak mindenhol. Abu Dhabi viszont riziko terület, es egyenlöre semmilyen oltassal nem lehet belepni csak pcr tesztekkel. Felteszem, hogy Dubain keresztül repülsz. Dubai megkövetel egy PCR tesztet (nem regebbi, mint 72 ora), amit elöször az elrepüles helyen (Budapest?)a check-in kell bemutatni, aztan amikor leszallsz Dubaiba, ott is kell egy pcr teszt. Majd amikor megerkezel Abu Dhabiba, akkor is kell egy pcr tesztet csinaltatni. Ott 10 nap karanten, a 8. napon kernek egy negativ pcr tesztet. UAE risikoterületnek szamit jelenleg. Mai forras.
2021. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!