Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Megèri Fülöp szigetekre költözni?

Megèri Fülöp szigetekre költözni?

Figyelt kérdés

Pár év múlva szeretnék kiköltözni Bulacanba vagy Manilába. Sok embert ismerek onnan. :)

Milyen ott az élet? Munka szempontjából..vagy bármi mas..

Aki ott járt már akár nyaralni, kérlek meséljetek nekem róla! :)



2021. jún. 9. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha sok embert ismersz onnan miert nem toluk kerdezed?
2021. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
82%
Gondolom milyen sok embert ismerhetsz ha ide kell jönnöd a gyakorira kerdezned ezzel kapcsolatban........Manila egyebkent pont jó lesz neked.....éppen csak az emberrablások fővárosaként emlegetik,ugyhogy fehér emberként biztosan remek lesz.......de még ha túl is éled biztosan nagy élmény lesz egy ilyen utolsó koszvadt putri helyen élni mint ez a varos.
2021. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, ismerek pár embert, de nem úgy hogy ilyesmit kérdezzek tőlük. Max csak követem őket instan.

Olyanoktól szeretnék választ kapni, aki már járt ott!!

Köszi

2021. jún. 9. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Manila a világ legnagyobb szarfészke, világrekorder dugókkal. Kairó szteroidokon. Agyrém, minden turista és helyi is gyűlöli, jó okkal.


Az ország természetileg szép, de a helyiek csúnyák és környezetükre igénytelenek, az ételek a trópusi klímához képest szörnyen unalmasak, a kint élő expatok 90%-a meg a legszánalmasabb lúzerek közül kerül ki, akik a katalógusból választott rondácska feleségeik meg amiatt költöztek ki, mert a hazájukban semmire se tudták vinni. Az ázsiai országok közül, ahol jártam ez volt a legdepresszívebb hangulatú, pedig messze nem ők a legszegényebbek.

2021. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, jártam már pár puttó helyen a világban, de Manilát azóta is mélypontként emlegetem.
2021. jún. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Elég kaotikus, nagyon ázsiai, de alapvetően nem rossz hely. Az életszínvonal a magyarral vetekszik. Szóval nem nyugat. A jó hír, hogy nincs kiadatási egyezmény Magyarországgal, szóval ha elutazás előtt lelövöldözöd, akivel bajod volt otthon, nem fognak hazatoloncolni.
2021. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hazatoloncolnak, csak kenőpénzért.
2021. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Manilánál szerintem három durvább városban jártam, Dakkában, Dakarban és Delhiben, de azoknak legalább annyi mentségük volt, hogy egyrészt van mit nézni, másrészt annyira csórók, hogy esélyük sem lett volna jobbat összehozni. Manila csak simán rossz. A Fülöp-szigetek tele van remek helyekkel, de dolgozni max digitális nomádkodással lehet értelmesen.
2021. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég, ha annyit mondok onnan menekülnek a helyiek Thaiföldtől kezdve mindenhova?


4:

Meg ott is meg van a veszély, hogy nem született nőről van szó.

2021. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!