Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Fülöp szigetekre, Manilaba es...

Tony71 kérdése:

Fülöp szigetekre, Manilaba es Palawan-ba megyek, erdekel, hogy oltasok nelkul nem lenne veszeljes elmennem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el magad: [link]


Én biztosan nem indulnék neki oltások nélkül.

2013. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem!
2013. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős Cebun élt pár évig, ő nem oltatta be magát és nem lett semmi baj, de erősen ajánlott, pláne ha elvetődsz a délebbi részekre, meg őserdőkben mászkálsz:)
2013. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okvetlenül oltasd be magad!
2013. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyöngyös-Vivi válasza:
Szerintem is jólenne ha beoltatnád magadat,vagy szeretnél kockáztatni hogy vagy-vagy? Biztos nyugodtabban mész oda ha be vagy oltva.Főleg a természeti katasztrófa után....
2013. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerösöm pedig Mambajaon tölt minden évben félévet (immáron ez a 8.éve), ö sem oltatja be magát. :)
2013. dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor az IRA megpróbálta megölni Margaret Thatcher-t, de elkapták a merénylőt, akkor küldték azt az üzenetet, hogy

"Most szerencséje volt. De ne felejtse, nekünk csak egyszer kell szerencsésnek lenni, magának meg mindig"


Valahogy így vagyok ezzel az oltás-kérdéssel is. Általában nincs nagy baj, az ember immunrendszere a legtöbb dolgot kivédi. De elég egyszer, hogy bajod legyen és ha akkor kell már nem vakcinát, hanem gyógyszert találni, no meg kezelőorvost, akkor problémáid lehetnek. Jobb nem adni ennek egy esélyt.

2013. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!