Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ki volt már a Maldív-szigeteke...

Ki volt már a Maldív-szigeteken vagy a Schessel szigeteken? Milyen volt

Figyelt kérdés

#utazás #tengerpart #Maldív-szigetek szigetek
2021. jún. 24. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

phfffffffffjj!

Amúgy német szakos voltál, hogy így írtad a Seychelle-szigeteket, ahogy?

2021. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Maldívon voltunk nászúton mert az asszony kihisztizte. Dögunalom volt a resort a város meg tipik muszlim putri. Soha többet. Seychelle-szigetek már érdekesebb volt ott azért van egy egyedi növény és állatvilág.
2021. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szesell lesz az, kedves kérdező :-))

Voltam már, az utóbbin, mindhárom főszigeten. Klassz volt nagyon.

2021. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Puci. Maldivba vagy buvarkodsz, vagy nagyon nagy a szerelem, mert egy darab korallzatonyon, meg ha tobb ezer kozul is valasztod, semmi nincs.

Seychelles-szigeteken ha UNESCO-vilagorokseg termeszetvedelmi teruletek is erdekelnek, utazni kell szigetek kozott. Kulonben nagyobb kis sziget fotogen stranddal, es szinten naszutas vagy hiperpassziv turizmus.

2021. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a télen megyek a Maldívra. :D megértem a lehúzó kommenteket amúgy, de épp ez az, hogy mi csak pihenni megyünk, a csendért, semmi aktivitás, max egy kis snorkeling, és tájgyönyörködés. Aki aktívabb kikapcsolódást keres, annak nem való annyira. Mi nem fogunk helyi programokat se nagyon csinálni, nem vonz minket se peca, se delfin les, se a helyiek szigetét megnézni, se búvárkodás, semmi. :D Mi a fehér homokért és a világoskék gyönyörért megyünk, meg a víz fölé lógó pálmafákért... Maga a paradicsom. :) Resort island, kevesen leszünk, csendes lesz. :) Ami a Seychelles -szigeteket illeti, ingyen már mennék is, amúgy nem vonz, mert sziklás... A Maldívban az is tetszik, nincs szikla, csak az atollok...
2021. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A Maldív-szigetekes válaszoló vagyok, és neked, kérdező, azt tanácsolom, ne hallgass se rám, se a többi válaszolóra! Inkább nézegess sok képet a google-ön, és úgyis tudni fogod, melyik tetszik jobban. Melyik vonz jobban. Melyik szól hozzád jobban. Írd be a keresőbe magyarul, angolul, akár németül is (mert látom az megy neked), és másféle képeket fog kidobni. És látni fogod, NEKED mi tetszik jobban. Nem nekem, nem a többieknek, NEKED.
2021. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már túlragozom a témát, tudom, de még mindig én kommentelek. :P :D Szóval érted, több millió vélemény van a neten, ami a Maldív-szigeteket élteti, mások meg unalmasnak nevezik, látod. Egyéni megítélés. Pl. nekem nem tetszenek a Seychelles-szigeteki sziklák, hiába jött be másnak nagyon, hogy ott nyaralt. Nekem is valszeg tetszene ott nyaralni, de maga a táj nem tetszene annyira, mint a Maldív-szigeteki. Tehát te is tudod magadról, neked mi tetszik.
2021. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!