Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki innen lakik, vagy...

Valaki innen lakik, vagy lakott már egy ideig Japánban?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akik érintettek a témában. Bizonyos okok miatt az is jó lenne, ha privátban írnának, mert lenne kérdésem. Köszönöm.
2021. júl. 20. 17:51
 1/6 anonim válasza:
52%

Hát én még nem, de azt tudni kell ha kilógsz a sorból viselkedésileg

akkor kiutálnak. Barátom tapasztalta.

2021. júl. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Előbb talán le kellene írnod mikre vagy kíváncsi, mert feleslegesen senki se akar egy komplett regényt írni.
2021. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Privátban leírom a kérdéseimet, aztán majd eldönti az illető, hogy ír-e regényt vagy sem.
2021. júl. 28. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Privátba lehet más fórumra is menni. :D Nagyon érdekel akkor alapból japán fórumon kell érdeklődnöd.
2021. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az oldal is megteszi most nekem. Viszont mellőzzük az ilyen csevegést, mert nem ezért nyitottam ezt a topikot. Köszönöm.
2021. júl. 28. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szabad ország, szabad oldal. Lehet nem tetszik neked, de tényleg érdekel, akkor minimum angol nyelvű oldalakat, fórumokat kell nézned, mert itt az emberek 99% bekamuzza csak, hogy volt valaha Japánba. Nekik már az is a Japánban való élést jelenti, hogyha a szobájukban megnéznek egy animet.
2021. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!