Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Nem konkrét időpontra melyik...

Nem konkrét időpontra melyik keresővel tudok repülőjáratokat nézni?

Figyelt kérdés
Thaiföldre... Hua Hin városba szeretnék utazni. Mindegyik kereső konkrét napokat kér megjelölésre. Ha pedig megadom, akkor kidobja a nagy semmit. Van olyan oldal, ahol meg tudom nézni hogy az adott városba mikor megy repülő?

2021. szept. 4. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom te mit nézel, mert ha én rákeresek google flightsszal két random dátumra, akkor kidobja.
2021. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom te mit nézel. Mert én is a ggogle flight-al keresek de azt írja ki hogy "Ajjaj! Nincs találat!"
2021. szept. 4. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Október 8-15. Lufthansával egy átszállással 157400 Ft.
2021. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
De miért direkt járatokat nézel? Bangkokba van napi 8 csillió gép, utána meg buszozol egy pár órát.
2021. szept. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Skyscanner

2. Remélem félreértem, és nem egy ózd méretű és jelentőségű városba nézel nemzetközi repülőjáratot. Bangkokba keress, és onnan buszozz, hiszen nincs is talán saját reptere... :D

2021. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!