Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indonéziának van olyan szépnek...

Indonéziának van olyan szépnek nevezhető városa, ahol még meg is éri sétálgatni, gyönyörködni a városban?

Figyelt kérdés
Pár szép városa azért van Délkelet-Ázsiának, mint pl.: Hanoi, Hoi An, Luang Prabang, Vigan (csak sajnos eléggé a világ végén van), vagy pl. Szingapúr (ez mondjuk nyilván más jellegű, mint a felsoroltak). Indonéziában tudtok olyan várost mondani, ami szerintetek szépnek nevezhető. Illetve Dél-Kelet-Ázsia többi részét is beleszámolva?
2021. dec. 1. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Yogyakarta szerintem eléggé rendben van, plusz nem olyan skanzen, mint Luang Prabang. Szépnek mondjuk nem szép, de azért az ázsiai nagyvárosokba nem is azért megy az ember.
2021. dec. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyomanyos ertelemben nincs szep varosa.Nekem amugy Vientiene is tetszett.
2021. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: Ez mondjuk eléggé szubjektív kérdés, de rákeresve én Yogjakartát elég szép városnak látom. A Malioboro mesterkélt rész lehet hogy nem mindenkinek tetszik, viszon ott van a Kota Gede nevű óváros, ami Jakarta óvárosával ellentétben nagy koloniális épületekből, hanem szűk utcákból, meg hagyományos házakból áll. Plussz Ubud város is megér egy sétát, ahol a modernizált homlokzatok mellett még azért lehet gyönyörködni a hagyományos házakban, a szép kőfalakban és templomokban, meg persze városi növényzet is sokat tesz a városhoz( egy internetes "most beutiful small towns and villages" online listában is helyet kapott Ubud).
2021. dec. 5. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ubud minden csak nem szep, 5 napot voltam sajnos, raadasul egy turistagetto.
2021. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
@3 Rákeresve lehet, hogy így gondolod, jártam 2 hónapot Indonéziában meg összesen majdnem 2 évet utaztam Ázsiában ennek megfelelően mondtam, hogy nem a nagyvárosok miatt megy az ember jellemzően.
2021. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nincsenek szep varosok. Jogja az talan okes, de szepnek azt se mondanam. Negy evet eltem ott. Ha setalgatni akartam akkor atmentem Szingapurba
2022. ápr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Makassar, Banda Aceh.
2023. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!