Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt már innen valaki Indonézi...

Volt már innen valaki Indonéziában ?

Figyelt kérdés
Turisztikai célpontnak milyen az ország? Biztonságos egyáltalán ? Meg drágának számít ,mert például Thaiföldet olcsó helynek szokták mondani.

2021. dec. 27. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
@10 Nem menőség kérdése, nem is én írtam fentebb, de tényleg a világon semmi köze Indonéziához, kábé olyan, mint Hurghada alapján megítélni Egyiptomot. Minden arról szól, hogy jól érezze magát az ausztrál surfer dude, az anyuék pénzének elfogyásáig vállalkozót játszó "digitális nomád" holland kora huszonéves, meg az a francia ötvenes pár, akivel egy utazási iroda elhitette, hogy nem egy skanzenben mutogatják körbe a következő két hétben.
2021. dec. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En irtam, en nagyon szeretem Indoneziat de mit a 11.-s is irta Balinak semmi koze Indoneziahoz. Nem menoseg kerdese. A magyar odegenvezetoktol meg barhol a vilagban a joisten mentsen meg. Az indonezek baratsagosak segitokeszek nem kell idegenvezeto, kivetel Papua ott jo ha tudsz indonezul vagu idegenvezeto, ugyanis pl hajot kell berelni.
2021. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem is magyar idegenvezető ajánlottam. :)
2021. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utikritika.hu


Itt nézd meg, részletes tapasztalatok vannak az országról rengeteg információval!

2021. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!