Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Meghívólevéllel gond nélkül...

Meghívólevéllel gond nélkül beengednek Izraelbe?

Figyelt kérdés
Hosszabb időre mennék. Mennyire veszik komolyan, hogy legyen nálam napi 250 USD?
2008. dec. 15. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagykovetseg?! De ha igazolnod kell, hogy van penz a szamladon, akkor rateszel penzt, es amikor mar ott vagy Izraelbe, visszautalod azonnal. Csak a hatart lepd at, nem?
2008. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Hát nagyon komolyan veszik! Oly annyira, ha nem tetszel nekik, akár haza is repíthetnek.. szinte azt csinálnak, amit akarnak.. A páromat 10 évre tiltották ki :)


ui.: a párom azt üzeni: hogy el is vehetik a pénzt, hogy megszámolják,(visszadják a pénzt, csak ellenőrzik) viszont, ha nem egyedül mész, hanem csoporttal, akkor 99%, hogy beengednek, egyébként 30%, hogy beengednek, 70%,. hogy nem! Illetve, ha egyedül mész, akkor még ha foglalsz szállást utazási irodán keresztül, akkor nagyobb esélyed van, hogy beengednek. Nem tanácsos Malévvel repülni, inkább ElAl-al menj, mert ha ők már itt Magyarországon nem engednek a gépre fel, akkor visszakapod a jegy árát, viszont, ha Malév-vel mész, s Izraelben nem engednek be, akkor mindent buksz. Jól gondold át, nehéz bejutni.

2009. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok, még annyit a meghívólevélről, hogy azzal sem engednek be gond nélkül! Mindenképpen "szívóznak".. Ki fognak faggatni, hogy ki küldte a meghívót, minek küldte, honnan ismered, mit fogtok csinálni, mit akartok megnézni, dolgoztál-e izraelbe.. Van, hogy felhívják kintről az itthoni főnöködet, hogy van-e munkahelyed itthon.. hogy nehogy ott ragadj, dolgozni :)


Ez ELAL-os gépre, ha itthon felengednek, akkor ott 90%, hogy beengednek..

2009. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy szervezett úton lévőket kikérdeztek, hogy ki fizette az utat, tudja-e, mennyibe került, ki csomagolta a bőröndjét, kié a bőrönd. Ha azt mondta volna, hogy másé, szétszedték volna...
2009. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komolyan veszik. De azért is visszafordíthatnak, mert nem tetszik az arcod. Sőt. Lehet, hogy ezért már Pesten sem engednek fel a gépre (ha ELAL-al mész). És meg sem indokolják.
2009. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És készülj fel , hogy kifaggatnak minden kinti kapcsolatodról, Ha valakihez mész, őt is gyorsan leellenőrzik. Én 2x voltam, és az akkori párom (akihez mentem) az ELAL egyik biztonsági embere volt. Haha! Beengedtek.
2009. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Minek akarsz odamenni? A zsidroncok ilyenek. Nincs lóvé, nincs Izrael.


Mellesleg naná hogy jó alaposan kifaggatnak. Kell a Moszadnak az infó mindenkiről...

2010. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
51%
én nyáron voltam az ismerősömnél /a 2. vil. háború után ott telepedett le/ hát, nem kívánom senkinek azt a tortúrát amit ott átéltem. Hova megyek? Kihez megyek?Kicsodám az akihez megyek? Mutassam meg a pénzem. Mi van a bőröndömben... Utána nézhetnek-e annak az illetőnek akinél lakni fogok... Ilyen dolgokra légy felkészülve. Ja, és ha nő vagy, ne légy kismilnkelve, és az öltöuéked legyen visszafogott. Ha nem csoportban mész tényleg pofa szerint döntik el, hogy beenegenek-e a féltveőrzött országukba. Bár azt is mondhatnám, "nagy hűhó semmiért." Semmi extra nincs ott amiért ilyen felhajtást csinálnak!
2010. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom,nekem minden simán ment és apámnak is,nem volt nálam csak kb.20.000ft,Az igaz ,hogy kérdezgettek,hova jövök,minek,kihez,aztán kaptam 3hónapra vízumot.Erre rá 3hétre hazamentem,az már komolyabb volt,bőröndök aprólékos átvizsgálása,komolyabb volt,mint amikor bejöttem.kifaggattak rendessen,külön a barátomat elvitték beszélgetni,aki kikisért a reptérre,normálisak voltak.Nagyon figyelnek a biztonságra,a sok kis terrorista miatt,vhol érthető.ez benne van a pakliban ,ha ide jössz.Másodszorra jöttem vissza,a gépen már írtam a kis angol szövegemet,mit fogok én ott össze stand up-olni,hogy miért utazok már megint,biztos gyanús lesz nekik,de nem volt az.Azóta nem mentem haza.:D aki kikísért az ma már a férjem
2010. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
..és nem volt meghívó levelem,csak a címe és telefonszáma volt nálam,akihez jöttem.Pénzről sem kérdeztek.
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!