Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki eljönne velem Indiába?

Valaki eljönne velem Indiába?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 21:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hát persze
2022. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
#19: a 13-asban már elárultad magad, hogy te vagy a GYK örökös utazója... HOl grönlandra, hol alaszkába (az ottani dzsungelbe :-D), hol Tuvalura... stb. stb. szokott "utazni".
2022. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Aha. Igy hogy irtad Tuvalut, igy beugrott, de ő mindenféle sztorikkal kábitja itt a népet, hogy miket csinalt Alaszkaban meg stb, nem? En nem állitom, hogy jartam Indiában, pont azt irom hogy szeretnék eljutni. Sokkal felkészültebb vagyok Indiábol mint gondolnád, kerdezz barmit, jo eséllyel fogok rá tudni válaszolni. Az elmúlt 2 év bezártsága miatt a pénzem is felgyűlt. Már csak az utitars hianyozna.. A 13.válaszom nyilván pont annyira volt komoly, mint az 1.válasza ;)
2022. febr. 2. 11:45
 24/37 anonim ***** válasza:
Én szívesen megyek, csak nem repülők. Az probléma, ha a Törökország, Irán, Pakisztán útvonalon közelítjük meg?
2022. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 nandi2 válasza:
0%
Ilyet csak nő kérdez...
2022. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

India, ekzotika. Mmmmm

Tényleg elég nőies a kérdés :D De amúgy én is elmennék oda. Én az olcsó kaja miatt mennék elsősorban

2022. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Én benned mennék el
2022. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Kései Sirató ***** válasza:
18-nak ó, persze, televan az utca emberi ürülékkel, simán letolják a nadrágjukat és odasz*rnak az utcára, bárhová. Ultragáz, ultrakoszos, szennyezett, és nagyon elmaradottak. Nint tudjuk , onnan származnak a cigányok.
2022. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem nő vagyok.

A kaja nem csak hogy olcsó de az indiai konyha fantasztikus.

24. Hat ez kicsit meredeken hangzik :) marmint hogy nagyon hosszu lenne, inkabb repülnek :)

2022. febr. 2. 18:13
 30/37 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy csak egy kézipoggyász lesz nálam, akkor én is szívesen elmegyek veled! A sícuccom simán belefér. Akár oda is költözök veled.
2022. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!