Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Eljönne valaki velem tokyoba...

Eljönne valaki velem tokyoba autoval?

Figyelt kérdés

Öten, hatan beülnénk egy kisbuszba, és irány japán. Kb 12,000 km


:D:D



2012. aug. 23. 23:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
Megyek ,igen:)
2012. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kiflitolvaj ***** válasza:
46%
Kínát merről szeretnéd kikerülni? Mert oda nem igen tudsz majd autóval bejutni.
2012. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te is anime meg manga meg japán fan vagy. Ki kell ábrándítsalak, a japánok nem szeretik a turistákat... Feleslegesen vágyik oda minden japán rajongó.
2012. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kifli,


utvonalat nem néztem csak ráakadtam egy olyan autos cikkre hogy egy japánban élö magyar eljött tokyobol magyarországba egy kis veterán autoval, és ment tovább valamerre. kb 1 honaap alatt ért ide.


Ahogy nézem egy kisbusz vegyes fogyasztása 8-9 liter/100 km. Telepakolva legyen mondjuk 12L, és 8 ember fér el benne

:D

Szoval fejenként 1,500 km benzin pénzt kell fizetni.

Legyen 1L 450 Ft, vagyis egy embernek 81,000 Ft. +kaja


Sokkal olcsobb mint a repülö, és jo buli. :D


21/f

2012. aug. 24. 00:08
 5/15 anonim válasza:
67%

A repülőnêl nem olcsóbb.

Első voltam.

2012. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
76%
Még vissza is kell jönni onnan.
2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha pár napot elidőzünk Moszkvában, majd Szöulban is, kifizeted a részemet és én vezethetek, akkor mehetünk, nyehhehhe :D 22/L
2012. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kiflitolvaj ***** válasza:
81%
Persze, de ehhez add hozzá a vízumdíjakat-egyszeri belépés a tranzit országoknál nem játszik-, a felmerülő bírságok, csúszópénz a határátkelőknél és az esetleges szervíz költségek. Valamint Tokióba-merthogy szigeten van a roh@dék- át is kell kompozni. Ha valahogy sikerül lezsíroznod, hogy beengedjenek Kínába kocsival-ez tényleg nem egyszerű, külföldi autót sem bérelhet kint-, akkor Shanghai-ból indul komp Osaka-ba, nagyjából 20-50 ezer jüan körüli pénzért, ez nagyon változó, mint a legtöbb komp társaságnál és ha retúrjegyet vesztek, akkor a visszaút árából lejön 30-40%. Természetesen ez fejenként ennyi, amikor legutóbb voltam május körül, akkor 34-37 Ft környékén volt egy jüan. Egyébként klassz kaland és nem lehetetlen, de nagyon körültekintően meg kell szervezni mindent, mert egy teljesen más világba mentek, ez nem olyan, mint elindulni a Nordkappra, vagy a Cabo da Roca-hoz. Két hónap szerintem minimum kell, de én a kocsit otthagynám a francba és repülővel jönnék haza. Dollárt vigyetek, de kp-ban csak annyit, ami Kínáig elég, onnantól tudtok kártyázni. Szerintem fejenként alsó hangon 2000 dollár kell, de én ennyivel nem mernék elindulni. Mindenesetre sok sikert és csinálhatnátok egy blogot, ha belevágtok, mert érdekelne a sztori:)
2012. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 moncsi_csi válasza:
engem is viszel ? :DD
2012. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hajra
2012. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!