Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Meddig tart idén a kínai...

Meddig tart idén a kínai újév? A magyarországi nagykövetségen sem dolgoznak?

Figyelt kérdés
Február 28.-ig érvényes vízumkerelmem van, most azt láttam csak hétfőn vannak nyitva. Ilyenkor nem is dolgoznak itthon sem?
2022. febr. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


"A Kínai Népköztársaság Nagykövetségének Konzuli Osztálya értesíti Önöket, hogy a tavaszi ünnepek miatt, 2022. január 31-én(hétfő) ügyfélfogadás szünetel. Február 7-én(hétfő) nyitva lesz."

2022. febr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam hogy hétfőn nyitva lesz, de a többi napot nem.. eddig hétfőtől csütörtökig nyitva volt, most csak hétfőt ir.. mar nagyon sok bajom volt a kiutazással a virus miatt, most meg ez is. Nem értem, csak hétfőn vannak nyitva?
2022. febr. 7. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Fel is lehetett volna őket hívni (igen, akár hétvégén is; igen, akár ünnepnapon is, ugyanis csak a személyes ügyfélfogadás szünetelt).


2. Értő olvasás. Ha január 31-én szünetel, február 7-én pedig nyitva (tehát 1 hétig már így is zárva volt), elég egyértelmű, hogy ez azt jelenti, február 7-TŐL nyitva.

2022. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!