Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubai-ra hány napot érdemes...

Dubai-ra hány napot érdemes szánni?

Figyelt kérdés
És mellette érdemes Abu Dhabi-ba is elnézni egy napra?

2022. febr. 26. 10:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Mi kb 7 napot és 6 éjszakát voltunk, annyi elég volt, de mi pl nem mentünk sivatagi túrára, helyette több strandot néztünk meg.

Érdemes befizetni egy vezetett Abu Dhabi túrára, 1 naposra, nem is olyan drága. A mecset gyönyörű és ha jó az idegenvezető, akkor a kultúráról is sokat fog mesélni. A legtöbb hotelben hirdetnek ilyen szervezett túrákat.

2022. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem jártál ott, akkor érdemes fokozatosan kezdeni. Dubaj roppant mesterséges környezet, amit nem mindenki visel jól , ezért hiába van ott legalább egy hétre elegendő színes-szagos látni- és tennivaló, mert lehet, hogy egy-két nap után elkezded magadat rosszul érezni. De az is lehet, hogy imádni fogod az egészet. Talán a világ egyik legellentmondásosabb nagy turistacélpontja. Ezért azt javaslom, ejtsd útba egy hosszabb utazás során 1-3 napra, aztán utána döntsd el, érdemes-e hosszabb időre visszatérni!
2022. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem leszek népszerű, de nekem Abu-Dzabi jobban tetszett Dubainál. Simán 2-3 napot el lehet bóklászni. Nekem Dubaira pont elég volt 4 nap, amiben benne volt egy nap csak aquapark. Összességében egy 7 nap a kettőre reális.


Lehet azért van negatív tapasztalatom, mert agyvízforrasztóan meleg volt nyáron, én meg hidegkedvelő vagyok. Dubai nem olcsó, a pálmafák meg a felhőkarcolók budapesti szemmel menők, de én hamar ráuntam. Hogy modern és luxus nem is kétség, de olyan mesterséges minden.


De kérdésre válaszolva, tényleg a 7-8 nap ami úgy kellhet.

2022. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
@3 Dubaj drágasága elég relatív, ha az ember nem a belvárosi luxiban tölti az idejét, akkor bőven magyar árak alatt lehet létezni. Olcsóbb a taxi, az éttermi étkezés, a középkategóriás szállás meg egy csomó minden más is.
2022. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nővéremék kint volt 7 napig, azt mondták hogy elég volt nekik, sok mindent láttak.
2022. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet le leszek pontozva, de nekem egy napot ért meg.


Épületeken kívül nincs semmi szép. Látnivaló van, de csak nekünk csóró magyaroknak álmodozni, és elmondani hogy Dubaiban volt(unk).

2022. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dubait vagy imádják, vagy utálják. Én imádom, lenyűgözö. 7 napra érdemes menni, ebből egyszer Abu Dhabiba érdemes elmenni, a Zayed mecsetet, és a Louvre múzeumot megnézni. A Burj Khaifara feltétlenül menjetek fel.
2022. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!