Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Los Angelesbe indulunk a...

Los Angelesbe indulunk a nyáron, mennyi időt érdemes átszállási időre szánni?

Figyelt kérdés

Van egy csomó út, ahol 1-2 óra az átszállási idő, az nem kevés kicsit?

Még sosem repültem, ezért kérdezem.


2019. jan. 30. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ hol szállsz át. De általában 2-2.5 óra elég azért általában
2019. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, hogy hol szállsz át! Azért 2óra az optimális szerintem! Én megyek most februárban, Londonban szállok át, ott 1 órám lesz (hazafele) úgy vagyok vele, hogy ha lekésem (az előző gép esetleges késése miatt) max átfoglalnak egy másik járatra. Ezen nem izgulok:) tavaly átèltem gép késést, járattörlést, hotelben alvást..:D foglaltam augusztusra is jegyet, ott 3 órám lesz az átszállásra, szerintem az tök jó, főleg, ha ismeretlen reptéren szállsz át:)
2019. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Én visszafele Chicagoban szálltam át. 1 óra volt a két gép között, de késett a gépem. Azt a rohanást a reptér egyik végéből a másikba. Már szálltak be mire megtaláltam a gépet.

Amilyen nagyok ezek a repterek két órát nyugodtan szánhatsz az átszállása.

2019. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 ora eleg de annal kevesebb atszallasi ido mar nem eleg.

Nekunk multkor 1 ora volt csak es terminal kellett valtani, atmenni ujbol a securityn meg utlevelet is neztek. Rohanni kellett a gephez es mi voltunk az utolsoak.

Ha amerikan bellul szallsz at akkor meg inkabb 3 orat erdemes hagyni mert atmesz vamon, utlevelet megnezik es itt nagy sor szokott lenni. Bar nekunk legutobb szerencsnek volt mert alig voltak de volt amikor hatraneztem es 200an alltak mogottem. Utana felveszed a borondot es nehany ember borondjet meg is nezik. Aztan vissza a szallagra es mesz a kapudhoz.

2019. jan. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem te egy repülőjegyet szeretnél olcsón LA-be. Kevés komplikációval.

Hagyományos légitársaságoknál ha veszel egy több szektoros jegyet, ők mindent intéznek. HA lekésed a csatlakozást, mész a következővel. EZen te ne tökölj, használd a kayak vagy a momondo keresőjét és utazz.

Ha kevés pénzed van, 250 euróból is van retúr Los Angeles, ehhez már fapadosok kellenek. Na az komplikáltabb. Pl ki kell menned BArcelonába vagy Párizsba, és onnann tovább a saját felelősségedre. Az már neccessebb. Ilyenkor akár ott is aludnék.

2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Evente egyszer megteszem az LA-BUD utvonalat.

Mindig olyan jaratot valasztok, hogy a Bud-LA szakaszon europai atszallasom legyen, pont azert amit fentebb irtak, ha az USAban van az elso atszallasod, vagyis nem LA az elso amerikai varos, ahol belepsz az USA teruletere, akkor van utlevel ellenorzes meg csomag felvetel/leadas. Ezt erdemes elkerulni. Vagyis barmelyik europai vagy kanadai atszallast valaszd. (Kanadainal nezz utana az ETA-nak).


En olyan utakat szoktam valasztani ami max 3.5 ora atszallas, de en helyi utlevellel utazom, szoval a hosszu sort mindig elkerulhetem, de masfel oranal kevesebb atszallasi idot en sem kockaztatnek. Tavaly a LOT jarattal mentem BUD-Varso-LAX es a gep pestrol kb 45-perces kesessel indult. En tudtam hogy elerjuk a varsoi LA jaratot (ha nem akkor majd a LOT intezi a masik jaratot, esetlegesen a szallast) de nagyon sokan korulottem akkor utaztak eloszor az USAba es volt panik rendesen. Szoval mindig szamolj ra egy kis extrat mert barmilyen keses becsuszhat, nyaron idojaras gond kevesbe, de gep meghibasodas barmikor, vagy sztrajk, vagy akarmi.


En expediat szoktam hasznalni jegyvasarlasra. Eddig az expedia mindig olcsobb volt mint kozvetlen a legitarsasag oldalan, kiveve iden, az idei jegyet pont a norveg oldalon vettem meg mert az expedia es a legitarsasag oldala is egy arban volt.

2019. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tavaly én is a LOT-tal utaztam, odafele törölték a járatomat, kaptam egy hotelszobát visszafele pedig (senki sem tudja pontosan, hogy miért, valószínű az időjárás, de 6órával kédőbbi gépre szállhattunk fel :) volt án pánik rendesen, nekem semmilyen károm nem származott ebből, sőt, kb a repjegyem teljes árát visszakaptam a sok késés/törlés miatt:)
2019. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!