Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Pakisztanba milyen feltetelekk...

Kerubin kérdése:

Pakisztanba milyen feltetelekkel lehet utazni? Igen ,tudom konzuli szolgalat de sajat tapasztalat ,velemeny érdekel!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Minek akarsz odamenni,agyonvernek.
2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem más jellegu kerdest tettem fel ! De ,köszönöm, hogy így ismeretlenul is aggodsz értem 😉
2022. ápr. 18. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, konzuli szolgálat.
2022. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pakisztáni pasid van?
2022. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
😉😉😉😉
2022. ápr. 20. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
a pakiknak könnyebb idejönni, mint nekünk oda.
2022. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom de mint Turista hogyan lehet kijutni ? ( gondolok itt a meghivolevelre )

Látom ez az út meg vâratni fog magara sajnos

2022. ápr. 22. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne band. En itt elek es bar a munkamat szeretem, ez az orszag sokat nem tett hozza eddig az eletemhez. Oke, a K2 fele,de meg csak Chitralban sem jartam. Gondolom sorra kerul es majd csiszolodik a velemenyem errol a helyrol. Iszlamabad egy lehuzos hely, a helyiek meg erosen vallasosak es Nagy altalanossagban nem szeretik a fehereket (foleg amig amerikasnak gondolnak) A NADRA nevu szervezet oldalara navigalj, ott tudsz elektronyos uton vizumot igenyelni. Amugy Iranban mar utazgattam es az nagyon is tetszett. Ha az is opcio (bar tudom, mas teszta), azt erosen ajanlom. Csodaszep tele kedves emberekkel. Olcso es biztonsagos.
2022. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!