Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes Dzsidábba utazni az...

Érdemes Dzsidábba utazni az új wizz járattal? Miket lehet csinálni ott?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmész Mekkába is, akkor tuti. :)
2022. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mekkába tilos beutazni, ha nem vagy muszlim.

Amúgy érdekelne bármilyen vélemény Dzsiddáról, mert nincs túl sok élménybeszámoló a neten…

2022. szept. 2. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem, az vagy. Akkor Medina is ugrott. Nekem is ez a bajom, hogy mit lehet ott csinálni, de jókat kajálni biztosan, meg érdekes kulturális élmény lehet.
2022. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyetlen olyan országba sem utaznék, ahol a Saría az egyetlen és hatályban lévő büntető törvénykönyv. Az arab világban nem könnyű úgy alkalmazkodni, hogy fogalmad sincs mit szabad és mit nem. Lehet, hogy amit itthon gond nélkül megcsinálhatsz, azért ott komoly szankció jár.
2022. szept. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer mindenhova érdemes elmenni, ha van pénzed rá és szabadidőd. Van tenger, látnivalók, szóval unatkozni nem fogsz ott.
2022. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!