Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mire figyeljek Manilában...

Mire figyeljek Manilában (Fülöp-Szigetek)?

Figyelt kérdés
Megyek Manilába 2 hét múlva. A városnézésen kívül úgy gondoltam, hogy 1-2 numerát is bevállalnék. Tinderen már állítgattam be oda magam és elég fullos nők lájkoltak. Mennyi a valószínűsége annak, hogy ha elmegyek én mondjuk a lakására a csajnak, akkor a belső szerveim a darkweben kötnének ki?

máj. 10. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Aham...
máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A medve fogja kitepni a majad.
máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a "csaj" (hím)szerve fog a kulalukadban kikötni.
máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon rendesek a külföldiekkel.

Biztos tetszel nekik és oda teszik úgy magukat mint soha egyik beképzelt budapesti egyéjszakás magyar lány. Biztos emlékezetes lesz.

De majd mesélj nekünk milyen volt! 30/F

máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Voltam Manilában, és az egész város a kontrasztokról szól. Egyik pillanatban még az ultramodern, patyolat tiszta, rendezett BGC-ben sétálsz, másik pillanatban meg utcán kéregető, szomorú arcok között. Azt tudnod kell hogy a filippina nők mindent megtesznek azért hogy kitörjenek a szegénységből, és ha meglátják hogy külföldi vagy, úgy fognak rád seregleni mint a legyek arra a bizonyosra. A #4-nek igaza van, nagyon rendesek, segítőkészek és kedvesek minden külföldivel, de akikkel Tinderen matchelsz, számíts rá hogy valószínűleg életvitelszerűen "randiznak" külföldiekkel, tehát azon a héten te leszel neki az ötödik pasi. Nyilván neked még így is jó, körbevezet téged, elvisz szép helyekre stb és még mindig kevesebbet fogsz rá költeni mintha egy idegenvezetőt béreltél volna fel. Ha mindenképp a komoly ismerkedés a célod, akkor nem ajánlom a Tindert, inkább a hotel recepciósoknál, pincéreknél próbálkozz, esetleg ha elhagyod a fővárost, akkor vidéki lányokkal. A másik tipp amit én anno kaptam hogy figyelj a tetoválásokra. A Fülöp-szigeteken ha valaki nagyon ki van varrva vagy feltűnő a tetoválása, akkor nagyon nagy az esély rá hogy prosti. És ezt egy filippino mondta amikor ott voltam, tehát nem én szopom ki a kisujjamból vadidegenként. Jah és a legfontosabb: mindig a torkukat nézd. Ha ádámcsutkát látsz a hölgyön, tiplizz ha nem akarsz egy kellemetlen meglepetést a nap végén :D
máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem megy.
máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt szerencsém Manilához, ahogy az előttem író is mondta nagy a kontraszt van egy ultra modern városrész ami odaver pár nyugat európai városnak is de elhagyod aztán azt látod rozoga házikó hullámpala tetővel se ajtó se ablak..az utcán én nem ajánlom ,hogy egyél ha nem akarsz rókázni. A 32 fokos hőségben árulják a halat a disznó, csirkehúst...legtöbb olyan szegény még hűtőszekrénye sincs..azért ha van rá módod csekkold le hova akarsz menni (szoba stb ) én szállodában voltam de szálloda mellett is olyan körülmények voltak hogy csak na...hatalmas a dugó mindenhol motorok..
máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!