Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tokyoban eleg hetente 30-40...

Tokyoban eleg hetente 30-40 ezer forintnak megfelelo jen, ha csak etelte es kozlekedesre kell koltenem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 10:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem tusfürdővel tömném tele a táskámat (hacsak nincs valami favorit, ami Japánban nem kapható). Pláne, hogy lassan olcsóbb minden, mint Magyarországon.

Inkább túró rudit hozzál. :D

2022. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A heti 40000 yent azért írtuk, mert a kérdésbôl arra lehetett következni, hogy turistaként megy ki egy-két hétre. Márpedig turistaként nem konbini onigirin szoktak tengôdni, hanem beülnek néhány étterembe, fizetnek belépôjegyeket látványosságokhoz, utazgatnak is többet. Nyilván ha tanulni megy ki, és maga fôz, az teljesen más.
2022. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Utolso! igen, tudom mar:) koszonom is a segitsegeket!

Utolso elotti, igazad van, de nagyon felkeszulten szeretnek erkezni😂

2022. dec. 27. 13:58
 14/21 anonim ***** válasza:
Az meg naponta is keves.
2022. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jo azert annyira sokat nem zabalok:Dd
2022. dec. 27. 14:40
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

1.

Tanulj meg kiirni dolgokat! Mi az a : 30k jen (~90k forint)?

2022. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

A "k" a kilo szó nemzetközileg használt rövidítése, jelentése: ezer. A "~" jel pedig közelítő értékre utal.

Tehát amit írtam azt jelenti, hogy harmincezer jen az körülbelül kilencvenezer forintnak felel meg. (A jen Japán valutája, a forint meg Magyarországé.)

Így már érthetőbb?

2022. dec. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Paczalos István ***** válasza:
40 ezer elég lightos egy hétre Japánban. Én kétszer voltam kint 2 hetet céges kiküldetésre, és gyakorlatilag minden ételt a szállodában és a munkahelyen ettem (amit a cég fizetett) és mégis elment heti 45-50 ezer jen hetente úgy, hogy nem is nagyon költöttem.
2022. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

#16: huhh bakker...

#Kérdező: Bár nem tudom milyen feltételekkel és hogyan mész Japánba, de amikor én voltam 3 hónapig hawaii-n többet mentünk kirándulni, világot látni és a tájakat megismerni, mint a túristák. (Bár tény, hogy ott a belső lakosok ingyen mehetnek be kb. 99%-ban mindenhová, viszont a belépők horror áron vannak a túristáknak.)

Számomra az tök fura, hogy azért mész egy 12k km-re lévő kultúra országába, hogy tanulj all-day all-night, viszont ha esetleg mégsem ez lenne az utazásod fő célja, akkor pedig legyen pénz forrásod, hogy legyen értelme a kiutazásnak.


Persze, ha neked olyan fontos tanulmányaid lesznek, hogy az napi 12-16 órát kitölt, akkor viszont megkövetem magam, mert erről nem szólt a kérdés.


#jóutatsokújhaver

2022. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azt persze beleszamitom h megyek majd valahova stb, a kerdesem arra iranyult h etelre es kozlekedesre eleg e ennyi:)
2022. dec. 30. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!