Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvegia-Magyarorszag. Milyen...

Norvegia-Magyarorszag. Milyen lehetosegek vannak a kozlekedesre, legitarsasgokon kivul?

Figyelt kérdés
Oktober elso heteben haza kellene erkeznem Norvegiabol, de a busz amivel szamoltam pont elerhetetlen idopontban indul(cseh-busz).. Tanacsra lenne szuksegem, milyen tarsasagok kozlekednek a vonalon, esetleg meg Svedorszagig -Goteborg- le tudnek jutni, ha onnan indul valami. Vagy talan kamionosok, barmi mas?
2011. szept. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Cseh busz (student agency) megy Osloba, de kb olyan 27-8 órás útra tippelek, ha nem több. Én biztosan nem vállalnám be, pedig utaztam már velük, kényelmes buszaik vannak.

Gondolom orangeways is jár arra, bár ebben nem vagyok biztos, illetve jópár átszállással vonattal is el lehet jutni tán odáig.

Lényeg a lényeg kétségkívül a repülő a legkényelmesebb.

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! Cseh-busszal utaztam mar, most is veluk mentem volna.. csak nem megy jarat, amikor en terveztem. A 20 oras utazas nem olyan veszelyes, Indiaban rosszabb korulmenyek kozott is megerkeztunk.. :)

Lenne 3 nagyobb csomagom is, ezert gondoltam vmi max egyszeri atszallasos buszra. Ezek szerint, nincs mas rajtuk kivul?

2011. szept. 23. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Elég messze van ehhez, legtöbben inkább a repülőt választják. Persze a csomagok miatt megértem, de én akkor sem vállalnám be, nem tudok ennyit a hátsómon ülni :)

Ha Malmöig eljutsz valahogy, onnan komppal Dánia, ott talán tudsz szerezni olyan kamionost, aki nem kerüli meg a fél világot, vagy vonat, de jó sok átszállással.

Valaki itt pedzegette, hogy vannak olyan oldalak, ahol magyar kamionosokkal lehet felvenni a kapcsolatot, de konkrét oldalt nem mondott.

2011. szept. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kevés átszállással nem hiszem hogy megoldható.

Ha a kamiont bevállalod, és valahogy Trelleborgig el tudsz jutni, az már fél siker, a kompon sok magyar kamiont szoktam látni.

2011. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
No meg ott van a lábad!
2019. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!