Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelben útlevélellenőrzéskor...

Izraelben útlevélellenőrzéskor pecsét?

Figyelt kérdés

Bő 10 éve, hogy Izrael megszüntette nemzetközi repterein az útlevélbe való bélyegzést, és belépéskor egy kis papírkártyácskát adnak.

Pár fórumon azt olvastam, hogy meg lehet kérni a határőrt, hogy pecsételjen az útlevélbe, míg máshol azt olvastam, hogy egyáltalán nem. Nektek van erről esetleg valami tapasztalatotok?



2023. febr. 3. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi megkértük volna de pecsétje sem volt.
2023. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Minek Neked pecsét? A kártyát pont azért vezették be, hogy, ha Izrael után még muszlim országba akarsz látogatni, mne legyen gond, egyszerûen elteszed a kártyát.

Ha meg itthon akarod mutogatni, hogy Izraelben voltál, at megõrzöd a kártyát és amikor akarod, megmutatod.

A papírkártyácska egyébként átlátszó mûanyag tokban van, így nem ronálódik. (Én is hazahoztam.)

2023. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom, utóbbi Válaszoló, hogy pont a kérdésre nem sikerült válaszolni...
2023. febr. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!