Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha Észak-Koreába megyek akkor...

Ha Észak-Koreába megyek akkor lehet probléma abból, hogy az útlevelemben van egy pecsét ami bizonyíték, hogy jártam Amerikában?

Figyelt kérdés

Azaz amikor vízumot kérek akkor ott van bizonyítékként, hogy ellenséges országban is jártam. Hogy én az ellenségüknél voltam. Vagy őket ez nem fogja érdekelni?


Természetesen én betartanám a helyi törvényeket azaz nem lennék az a retardált nyugaton élő, hogy mégis mit vannak úgy oda ezek az emberek, mert azokat nem csodálom, hogy azokat a turistákat nem szívesen lássák.



2015. júl. 26. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a dolog.
2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen irodával mész?
2015. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 azt még nem tudom, mert most nézegetem. Koryo Tours-t tudom, hogy a legmegbízhatóbb. Amúgy nem tudom, hogy én dönthetem-e el, hogy milyen kísérőt kapok mellém vagy csak úgy odabiggyesztenek egyet mellém, hogy ő felügyeljen rám.
2015. júl. 26. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
bakker, én is rajtuk gondolkodom :D te mikorra tervezed? én valamikor jövő év második felében gondoltam.
2015. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Észak-Kóreába se ki, se be én úgy tudom.
2015. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amcsik is utazhatnak, így miért ne?!
2019. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani, hogy kémkedni voltál a gaz imperialista nyugaton, és épp a legfontosabb államtitkokat hozod Kim Dzsongun elvtársnak, a Nép Fénylő Napjának, akkor nem lesz gond.
2019. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!