Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha egy turista Thaiföldre...

Ha egy turista Thaiföldre utazik,igaz lesz hogy ha nem kerül elő hogy elnyelte Bangkok?

Figyelt kérdés

Világ legnagyobb éjszakai életével és clubjaival rendelkezik.

Ha egy turista itt eltéved,esélytelen hogy épségben előkerüljön?


2023. jún. 15. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2023. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az offline térképek világában már nem illik egy fővárosban "eltévedni". Legrosszabb esetben fogsz egy taxit, megmutatod a telefonodon a szállásod és odavisz. Amúgy pedig a turistásrész azok zömmel hosszú utcák, Bankok legnagyobb része "munkás-lakóövezet" ahova turista be sem teszi a lábát. Ha meg nagyon berúgnál se tudsz eltévedni, mert minden bárba be akarnak csábítani és ha meglátnak az utcán kóvályogni egy magános fehért, tuti hogy lecsapnak rád így nem jutnál nagyon messzire.
2023. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én itt csovezek Bangkokba. Mennyi időre jön? Bárok nincsenek. Turisták nincsenek. Mini bárok vannak.5-20 személy.
2023. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Bár 10km-es sugarú korbe 2. Ez nem Budapest.
2023. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholt csak profi tud szerezni. Szinte Minden alkoholmentes. Hiába van ráírva , hogy van benne szesz. Egyébként is sokkal gyengébbek.
2023. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3,4,5# vagyok javitok egy picit. Tegnap megnéztem a disco/bár sort. Tegnap többen voltak kb. 100 fő. Legalább 5-6 bár üzemelt szerintem. Élőzenés minden nap. Hozzá teszem Thaiföldön a szombat is munka nap. Amióta itt vagyok most voltak a legtöbben pedig ünnep sem volt. Lehet hogy legközelebb már nem lesznek annyian. Nincs külföldi nincs pénz , nincs alkohol.
2023. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg küld pénzt eltudok menni vidékre , vagy a Bangkoki helyeket megnézni és megmondani mi a helyzet. Szállást is tudok leelenorizve intézni. Még szerintem sokáig itt leszek.Legalabb is addig amíg valakinek nem ér meg valami nagy pénzt valami biznisz.
2023. jún. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!