Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Maldív-szigetek mindörökkön-...

A Maldív-szigetek mindörökkön-örökké turistagettó marad?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
9: ismered az ott lakók többségének napi életét, véleményét ebben a trópusi, óceáni szigetvilágban?
2023. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ganja! xD
2023. júl. 5. 14:45
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Addu City (aka Gan) a legdélebbi atoll, egy bő óra helyi fapadossal Srí Lankáról, sztem 2-3 napot megér.
2023. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ott is vannak drágább helyek.
2023. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én vagyok aki áprilisban volt ott. Mi az Oblu xperienceben voltunk Ailafushin. Nemtudom miről beszél aki negativ kommentet ír. Ezek olyan pici szigetek nincs esélye hogy gettó alakuljon ki. Helyiek nemis kirandulnak ott csak külföldiek. Illetve ügyelnek arra is hogy annyi napozó ágy legyen kint ahány kiranuldo van. Hogy kényelmes legyen mindenki számára. Egyáltalán nem zsúfolt.. A személyzet egy angyal. Lehet rajtuk látni hogy hálásak a munkájukért. Az óceán kristálytiszta! Egyáltalán nem koszos a víz.... Nemtudom aki a negatívat kommentelte hol volt, de nem maldivon az biztos. Mi maximálisan megvoltunk elégedve!
2023. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%
A válaszadók nagyrésze tapasztalatlan utazó lehet, nem tudják, hogy mit jelent a "túrista gettó" kifejezés.
2023. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!