Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Maldív-szigetek mindörökkön-...

A Maldív-szigetek mindörökkön-örökké turistagettó marad?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most sem az, de esélyes a vízszint alá kerülése. A szigetek alig emelkednek ki a vízből.
2023. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Van minimum 2 millád hogy elmenj abba a gettóba? 😂
2023. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Rendesen mennek le a jegyárak, a legdélebbi atollon már epítettek valami 20 km utat és megnyíltak az első backpacker szálláshelyek. Úgyhogy fejlődik, lassan kitör ebből getto állapotból.
2023. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Addu-atoll szerintem a favorit.
2023. júl. 5. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom szerintem unalmas koszos putri. Asszony dumált rá nászútra de nem nyerte el a tetszésemet.
2023. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
90%
Nemtudom mi áprilisban voltunk de én sem a gettót, sem az unalmast nem találtam meg benne :) imádtam minden egyes pillanatát!
2023. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gettóról írtok? Egy szigeten egyetlen általában 4 vagy 5 csillagos szálloda van. Ezen kívül vannak még a lakott szigetek, viszont a nyaralók nem nagyon oda mennek, pár sziget kivételével, ahol vannak kiadó szállások és nem üldözik el a fürdőruhás embereket a tengerparti strandról. Mivel muszlim ország alkohol a lakott szigeteken nincs, csak a resortokon.
2023. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

7: Ganja a kulcsszó, ha a piát hiányolod egy ilyen muszlim szigetről.

Amit írsz pár éve volt igaz.

2023. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Az ott lakók többsége pont gettóban él….
2023. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

7

Az a baj hogy a luxusresortok is szépek a képen de amikor csobbannàl a vízbe és azt látod hogy pár méterre töled engedik a szennyvizet szűretlenül, meg úszkál a szemét mindenhol akkor nagyon elmegy a kedved az egésztől. Meg ha kora reggel kinézel minden tiszta szemét. Jó persze ez általános dolog arrafelê hogy nem tudsz úgy vízbeugrani higy ne egy strandpapucs akadjon a füledre. Ez nem csak a maldív szigetekiek hibája bár ők sem tesznek sokat a helyzet javulásáért, sőt. De nekem a fene nagy luxusról nem ez jut az eszembe.

2023. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!