Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jordaniaba érdemes utazni...

Jordaniaba érdemes utazni szeptemberben?

Figyelt kérdés
Elviselhetető a meleg?

2023. szept. 19. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Hetet összehordanak.

Havat nem.


Brumm.

2023. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én január végén voltam. Lenn a déli részén Aqababán melegebb volt, kb 23 fok. Ott elég volt a póló, néhány helyi strandolt is, bár nekem ahhoz hideg volt.

Feljebb viszont már pulcsi vagy vékony kabát kellett, olyan 12 fok volt.

Szeptemberben még szinte nyár van, biztos nagyon meleg.

2023. szept. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Novemberben már néha kell egy egy pulcsi este, egyébként kicsit melegebb, mint ami nálunk most van. És a tenger kiváló hőmérsékletű.

Nézd meg az ottani átlaghőmérséklet-grafikont.

2023. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-az alapján jelenleg 38 fok van és a tenger 33 fokos. Kicsit melegnek talalom:-)
2023. szept. 20. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Végigjártam Jordániát, és egyszer megnézhető helynek tartom.

Ettől függetlenül egyetlen esetben mennék oda vissza, ha itt épp éppen tél lesz, ott meg kellemes meleg idő. November és február közt.

De ne haragudj, hogy miközben szeptember végén a teljes mediterrán régióban fürödhető a tenger, a repülőjegyek olcsók, minden tele van élettel, kultúrával, és ehelyett elmenjek abba a possványba :))))

Ehhez mérhetetlen lúzernek kell lenni.

2023. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-miert, mi nem tetszett? Megosztottság a tapasztalataid? Köszi!
2023. szept. 21. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Október vége vagy november eleje jobb választás szerintem. Jordánia remek hely, de mondjuk Akabába fürdeni menni egy olyan országban, ahol van egy rakás keresztes háborúk korabeli vár, Petra, a Rum vádi, Krisztus keresztelőhelye, végtelen egyéb archeológiai csoda, szerintem elég felesleges dolog, akkor már egyszerűbb Cipruson pancsolni egyet.
2023. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!