Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Barátnőm nagyon szereti a...

Barátnőm nagyon szereti a keleti kulturát, ázsiát, japán,kína stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jővőévben szeretném elvinni a barátnőmet egy ázsiai túrára, nagyobb látnivalókat, helyi ételeket kóstolnánk, na de igen, én se meg ő sem tud japánul,kinaiul, ez mennyire gond?

Illetve én eléggé 'félek' a keleti kulturától, nem para elmenni kínába,japánba stb?


2023. szept. 25. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénz van, minden van!!!
2023. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyiből lehetne megoldani mondjuk egy ilyen túrát, illetve azt se tudom, hogy mennyi időre érdemes menni?
2023. szept. 25. 09:15
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha angolul tudtok akkor nem lesz gond.

Én ebben az esetben legalább egy hónapra mennék és megpróbálnám az ország nevezetességeit bejárni. Japán ilyen szempontból előnyös, hogy nagyon jó a vonat hálózat kiépítése.

Azt is vedd figyelembe, hogy Budapestről indulva kb 1 nap az út csak oda. Plusz mire átáll a szervezeted az időeltolódásra az is kb 5-7 nap. (Japánban most 19:02 van).

2023. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én fejlesztőként melózom így kb c1 angolom van, és a csajomnak is hasonló kb(ő banki területen dolgozik)
2023. szept. 25. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Medvespray-t azert vigyetek.
2023. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki alaszkaiul beszél Ázsiában.

Mint köztudott.

Brumm.

2023. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
De, nagyon para elmenni Japánba, a világ egyik legbiztonságosabb és legfejlettebb országába, ahol az elmúlt 100 évben külföldiek ellen elkövetett legkomolyabb bűncselekmény nagyjából egy tál kevésbé jól elkészített ramen volt.
2023. szept. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Kivéve,mikor kijött belőlük az állat a vh-ban.
2023. szept. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 winR ***** válasza:
67%

Az #1-re reagálva:

"Ha angolul tudtok akkor nem lesz gond." - valóban, nem szokott az lenni, de pl. Kínában, Dél-Kóreában k..ra nem beszélnek angolul,

"Budapestről indulva kb 1 nap az út csak oda" - Budapest-München 1 óra, München-Tokyo 12 óra

"mire átáll a szervezeted az időeltolódásra" - úgy tervezik a hosszútávú járatot, hogy kelet felé éjszaka repül, azaz elméletileg tudsz rajta pihenni, és reggelre ér oda

2023. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

"Budapest-München 1 óra, München-Tokyo 12 óra"

Plusz mire kiérsz Ferihegyre, becsekkolsz, megvárod a géped, Münchenben megvárod a csatlakozást, Tokióban átvergődsz az ellenőrzésen, megszerzed a csomagodat, bevonatozol/buszozol a városba a reptérről (Narita reptér pl a szomszéd tartományban van, nem is Tokió).

Na, így jön ki a hármas által írt "kb 1 nap".


"úgy tervezik a hosszútávú járatot, hogy kelet felé éjszaka repül, azaz elméletileg tudsz rajta pihenni, és reggelre ér oda"

Kivéve, amelyik délutánra ér oda. Vagy estére. Vagy bármikor máskor. Tökmindegy hányra érsz oda, a jet-lag garantált.

2023. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!