Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubai tényleg elviselhetetlenü...

Dubai tényleg elviselhetetlenül meleg júniusban?

Figyelt kérdés

nov. 18. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen
nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Volt kb 8 óra a reptéri átszállásra, gondoltam sétálok a városban, de amint kijöttem a metrón a hőség úgy megcsapott, hogy azzal a lendülettel fordultam is vissza a légkondicionált állomásra
nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyáron 45-50 C fok körüli a hőmérséklet, szerinted?
nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a furcsa, hogy elhetetlenul rohadt meleg, hanem miert erzi minden magyar ugy, hogy muszaj ott lennie.

Rengeteg nyugati ember dolgozott dolgozik ott, baratai, csaladja, meg azsiai, ausztral reluloutnal megallnak. De hogy kulon azert odamenni, mert az maga a paradicsom, az instagram fotok kergetese.

nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Négyes első mondatára ment a lájk.
nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, olyankor ne oda menj.
nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja voltam katarban éjjel volt 37-40C°.
nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Igen. Menj október-március között inkább, bár tény, hogy nyáron olcsóbb.
nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 éve voltam. Pályakezdőként, még nem volt annyira pénzem, de a Wizz air akkor indította a járatát és baromi olcsón tudtunk 4 csillagos szállodát is foglalni.


Ez június utolsó napjai + július első napjai. Tényleg brutál meleg van, levegő is alig. Mikor kiléptünk a hotelből, nagyjából 2-3 perc alatt átizzadt az egész testem. Így, hogy már van pénzem, biztos nem mennék vissza nyáron.

nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!