Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mindenki nyavalyog, hogy de...

Mindenki nyavalyog, hogy de meleg van. De emberek! , akkor mi lenne, ha Mediterrán országban élnénk hm?

Figyelt kérdés

Könyörgöm... 30 fok... hú igen, durván meleg a minusz 15 höz képest ami télen van! De mit kell mindenkinek nyavalyognia? Jajj, de melegem van, megörülök... blbablabla Ja! Merg a horadóban: Hahah! Hogy kenjük magunkat naptejjel folyton, ha napra megyünk... Persze, kimegyek a postaládához, és leég a karom attól a 2 perctől... Biztosan!


Emberek miért kell siránkozni?

Mi lenne ha mediterrán részen élnénk? Vajon Spanyol-Görögországban is nyavalyog mindenki, hogy de meleg van?

Nem hinném...



2012. jún. 21. 12:20
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
80%
OK. Mi a kérdés?
2012. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
télen meg azért nyavalyognak, hogy hideg van
2012. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

> Emberek miért kell siránkozni?

Azért b*zmeg, mert k*rvára sz*rul érzem magam.


12:36:

> télen meg azért nyavalyognak, hogy hideg van

Nekem például csak a meleggel van problémám, a hideggel nincs.

Egyrészt azért, mert egyszerűen jól érzem magam a hidegben (15-20 celsius között), másrészt meg azért, mert amikor fázok be tudom kapcsolni a fűtést, ha kimegyek akkor meg fel tudok öltözni. Viszont amikor 30 fok van a lakásban, izzadok mint az állat, ráadásul ki kell mennem az utcára a 45 fokba, akkor k*rvára nem tudok mit csinálni. A hideg ellen tudok tenni, a meleg ellen nem.

2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mert mondjuk mi nem mediterrán országban élünk és nem szoktunk hozzá, hogy ilyen kibebaszott meleg van... :)
2012. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet hogy nem mediterrán országban élünk, de nem is ahhoz van szokva a szervezetünk. Akik ott élnek, ehhez szoktak, ehhez alkalmazkodtak, sötétebb a bőrük. Ha te is sötétbőrű vagy, akkor megértem hogy nem jelent gondot :D de én pl. északi országból származom, és baromi nehéz elviselnem ezt a hőséget és hamar leégek, örülhetsz, hogy neked nincs ilyen gondod. Mondjuk siránkozni azért nem nagyon szoktam. Én se szólok be senkinek, amikor télen a -15 fok miatt siránkozik, pedig nekem azzal nincsen semmi bajom.
2012. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten mediterrán térségben élünk, ugyanis a mediterrán klíma sajátosságai némileg tapasztalható Magyarországon (pl. kabócák, 35-36 fokos meleg stb...csak éppen tengerpartunk nincs).


Mindig is jobbnak tartom a 30-35 fokos meleget, mint a mínusz 10-15 fokot! Gondoljatok bele, ti örülnétek annak, hogyha most kilépnétek az ajtón, a sűrű ködös-nyálkás levegő az arcotokba csapna, nem lenne napfény, csak a szürkület és minusz fokok....Ha lehet, én a + 30-35 fokot választom!

2012. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mediterrán ország leszünk hamarosan!!
2012. jún. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%
De nem ma...
2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

12:48

kint sosincs 45 fok max. 30-35

2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Speciel én nem nyavalygok, mert imádom a meleget.

Viszont a mediterrán országokban is ritkán van ennyire meleg, inkább Afrikában. Ott meg már hozzászoktak.

2012. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!