Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy család számára melyik a...

Egy család számára melyik a legideálisabb lakott sziget?

Figyelt kérdés
Lányom nagy álma eljutni a Maldív-szigetekre, úgyhogy a felvételi és a szülinapja miatt megajándékozom őt ezzel az úttal. A repjegyet már megvettem már csak a szállás kell. Több szigetet is találtam ami szóba jöhet, elsősorban Rasdhoo,Ukulhas és Maafushi. 4-en mennénk (én, a férjem és a két lányunk[14 és 12 évesek]). A legfontosabb az lenne számunkra, hogy legyen bikini beach és hogy ne vegyék annyira szigorúan az öltözködést. Tudom, ha lakott szigetre akarunk menni alkalmazkodni kell, viszont nem szeretnék több millió forintot a szállásra költeni. Ha az öltözködési szabályokról valaki tudna mesélni azt is megköszönném.😊

jan. 5. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért az az álma, mert az látta. Ugyanazt tudja a fél környék, csak van élet is. A lakott szigetek nem éppen nagy élmények. Ott egy csomó thai sziget, Langkawi, Koh Rong, Phu Quoc, Lakshadweep, az Andamán-szigetek, Srí Lanka, a Fülöp-szigetek nagyjából 500 erre alkalmasa szigete. Istenúccse azt fogjátok kapni, nincsenek ruházkodási és alkoholfogyasztási megkötések, olcsóbb, élőbb. Lakshadweep például konkrétan ugyanannak a szigetcsoportnak a része csak minden tizedannyiba kerül.
jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszával nem sokra mész ugyan, ha már megvan a repjegy, de attól még egyetértek vele.

A "Maldív-szigetek élményt" akkor kapod igazán, ha resort szigetre mész, amúgy nincs értelme, csak hogy elmondhassátok, hogy jártatok ott...

Ha mindenképp oda mentek, én arra szavaznék, hogy nézz ki egy olcsóbb resort szigetet fél- vagy teljes panzióval, úgy a pénztárcád sem bánja annyira, a lányod pedig nem fog csalódni.

Mi pl. Lankanfinolhun voltunk, az például biztos nem a legdrágábbak között volt, bár AI ellátással voltunk ott, és nem vízi villában, de mi nászútra mentünk, és iroda szervezésében (még kezdő utazók voltunk 😊).

A vízi villa, mint utólag kiderült, nekem be sem jött volna, mert ott nagyon sekély és korallos volt a víz, tehát hiába volt szép, onnan pl. fürdeni úgyis át kellett volna járni a sziget másik oldalára, ahol a mi vízparti bungalónk volt.

jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem Maléhoz közelebbi atolloknál keresgélj, mert a gyorshajós transzfer gondolom jóval olcsóbb, mint a hidroplános (de ezt tényleg csak józan paraszti ésszel tippelem, hisz nálunk nem volt lebontva az ár 🙂)
jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ha valaki olcsóbb resort szigeteket tudna ajánlani azt is megköszönném!
jan. 6. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretek nézelődni, ha megírod, hogy mettől meddig kellene szállás, akkor szívesen böngészek kicsit! :)
jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled, köszönöm!. Február 27-március 1-ig leszünk ott😊
jan. 6. 17:10
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ig, bocsi, félrenyomtam🫣
jan. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!