Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szaúd-Arábiában bérelt kocsiva...

Szaúd-Arábiában bérelt kocsival át lehet menni a szomszédos országokba?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, ha valakinek van ilyen irányú konkrét tapasztalata.


Böngészgettem az autóbérlő cégek részletes, szerződéses feltételeit, és hát nem teljesen egyértelmű, illetve rosszabb esetben még látszólag ellentmondó szabályokat is találtam. De mondjuk láttam olyan ÁSZF-et is, amibe bele tudom érteni, hogy elvileg megoldható a dolog. Még a turisták számára is, nemcsak a helyi lakosoknak.


Mielőtt valaki poénkodni kezdene, nyilván nem Jemenbe szeretnék átmenni, hanem biztonságos országokba, például Bahreinbe vagy Katarba.


Fordítva, úgy látom, sajnos nem működik a dolog. Tehát például Katarban bérelt kocsival nem lehet átmenni Szaúd-Arábiába, ez viszonylag egyértelműnek tűnik a leírásokból. De cáfoljatok meg nyugodtan, ha nem így van!



jan. 28. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A nagykövetséget kérdezd.
jan. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, kint leszek KSA-ban.
jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!