Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-n egy ejszakara berelt...

Airbnb-n egy ejszakara berelt lakassba vihetek fel prostit egy orara?

Figyelt kérdés
Ha berelek egy lakast Airbnb-n, es odahivok egy prostit egy orara, akkor azert a lakastulajdonos tud szolni/szokott e megjegyzest tenni? Szabad-e felvigyek lanyt a lakasra?

2023. máj. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hacsak nincs kamera a lakásban,bejárati ajtónál, akkor tudomást sem szerez róla.
2023. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem vihetsz fel vendéget, lényegtelen, hogy prosti vagy barátnő, csak, ha 2 személynek foglalsz és fizetsz.
2023. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem az ÁSZF tartalmazza, hogy nem vihetsz fel senkit. Ezt te elfogadod, ennek tudatában teljesíted a foglalást.
2023. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tulajt, hogy fogadhatsz-e vendéget.
2023. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye a buktának, de ha mégis, a tulaj könnyen bíróságon találhatja magát.
2023. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En nem prostit vittem, hanem tobb baratnak megmutattam a kilatast.
2023. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
40%

Én már vittem fel többször is prostit egy órára. Semmi gond nem volt.

Ha nem üvöltve akciózol az éjszaka közepén, kivívva ezzel a szomszédok haragját(abból már lehet gond, ha csendháborítás, stb...), akkor szerintem ezzel nincs probléma. Én igyekeztem elég diszkréten megoldani a lány be és ki juttatását. Ki tudsz nézni előre az ajtón és a folyosón is, jön e valaki.

Meg nem árt arra se figyelni, hogy az airbnb lakást ne amortizáld le, azért ne törjön bútor, polc vagy semmi, mert éppen valakivel a rosszlanyok.hu -ról eltöltesz egy két órát a lakásban.

Szerintem a tulaj is tudja, hogy egyszer egyszer biztos megtörténik, hogy valaki hív magának egy órára egy lányt.

2023. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!