Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld valójában egy túlérté...

Thaiföld valójában egy túlértékelt hely?

Figyelt kérdés
A világ egyik leglátogatottabb országa turisták által, pedig csak egy tucat Délkelet-Ázsiai ország. Semmivel sem mutat többet, mint Vietnam vagy Malajzia.

febr. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam instagramon minden harmadik sztorit Thaiföldről teszik ki kis túlzással. Eléggé lelombozó tucat hely lett szerintem.
febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

4 trópusi helyen jártam eddig, és Thaiföld volt az egyetlen, amitől többet vártam volna.

Szerintem olyan lehet, mint a Karib-térségben a Dominikai Köztársaság, mindkettő a térség legolcsóbb és egyben legpopulárisabb célpontja, ezert ezeket engedhetik meg leginkább maguknak az emberek.

Így ez öngerjesztő folyamat lesz, mert mindenki azt látja, hogy körülötte az összes ismerős volt már Thaiföldön, ebből azt a következtetést vonja le, hogy biztos azért mennek oda, mert annyira szuper, ezért ő is törekszik eljutni.

Persze én is beleestem a csapdába, és bár nem mondom, hogy megbántam, mert voltak érdekes és szép dolgok bőven, de mai fejjel már inkább mondjuk Srí Lankára, Kambodzsába vágyom, ha hasonló kultúrában szeretnék bolyongani a tengerpartozás mellett.

febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat a tomseg magyarnak aki csak Phuket, Patatya PhiPhi stb alapjan iteli meg annak igen. Aki ennel tovabb lat es elmegy pl Isan-ba, Mae Hong Son, Soppong, Sukothai stb annak nem lesz tulertekelt, Malajzianal es Vietnamnal biztosan jobb. Mindegyikben voltam.
febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, a 3-as kommentben leírtak miatt.


Az meg, hogy Malajzia jobb hely nála eléggé lol vélemény.

febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
3-as! Az általad említett helyeken mi tetszett neked? Miben adnak többet, mint a népszerű turista célpontok?
febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A torzsi let, a dzsungel, a romok soroljam. Es ez mind tomegturizmus nelkul.
febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából a #3-mal értek egyet.


Ha nem csak szemellenzősen a Bangkok-Chiang Mai-Pattaya-Phuket vonalat nézi az ember, akkor egy nagyon-nagyon jó hely.


Persze, Bangkok is jó, ha az ember nem a Sukhumvit-ra és a Nana Plázára korlátozódik hogy bangkuki prostit keressen.

Én éltem egy darabig Bangkok-ban, a King Taksin híd Sathon-i (keleti) oldalán, az például egész jó hely volt.

márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!